Skocz do zawartości

Płytki GRES - czy mam je reklamować ?


Recommended Posts

Witam. Mam problem ponieważ właśnie mam zakładane płytki w salonie i po założeniu kawałka okazało się że są nieco krzywe. Otóż odbicie w tych płytkach nie jest lustrzane tylko mocno zniekształcone. Nie wiem czy to tak ma być czy może mnie oszukano i w cenie płytek z I gatunku sprzedano jakiś gorszy.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Gość mhtyl
Płytki nie lustro więc nie patrz na odbicie a co do krzywych i nie trzymających wymiar to zależy jakie są duże odchyłki bo może się okazać ,że tolerancja wymiarowi odpowiada I gat. Musisz sie liczyć ,że im większe płytki tym ryzyko ich krzywizny.
Link do komentarza
Cytat

Witam. Mam problem ponieważ właśnie mam zakładane płytki w salonie i po założeniu kawałka okazało się że są nieco krzywe. Otóż odbicie w tych płytkach nie jest lustrzane tylko mocno zniekształcone. Nie wiem czy to tak ma być czy może mnie oszukano i w cenie płytek z I gatunku sprzedano jakiś gorszy.



Skrzywienie powierzchni płytek mogło być też spowodowane złym montażem (nie wyrównana powierzchnia podłogi przed przyklejeniem ,zbyt gruba warstwa kleju na raz zniekształci płytki powstają takie załamania jak na zdjęciu .





Link do komentarza
Aaaa Lazio...to mogą być takie nierówności. Weź do ręki jedną płytkę, przejedź po niej dłonią - poczujesz strukturę /to ona zniekształca odbicie światła/ i popatrz jak je odbija. Zobaczysz, że nie jest gładko. To niestety urok szkliwionych powierzchni...nie są gładkimi polerami, choć podobnie się "świecą"
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witam. Mam problem ponieważ właśnie mam zakładane płytki w salonie i po założeniu kawałka okazało się że są nieco krzywe. Otóż odbicie w tych płytkach nie jest lustrzane tylko mocno zniekształcone. Nie wiem czy to tak ma być czy może mnie oszukano i w cenie płytek z I gatunku sprzedano jakiś gorszy.


Pewnie, że fajnie!
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Witam. Mam problem ponieważ właśnie mam zakładane płytki w salonie i po założeniu kawałka okazało się że są nieco krzywe. Otóż odbicie w tych płytkach nie jest lustrzane tylko mocno zniekształcone. Nie wiem czy to tak ma być czy może mnie oszukano i w cenie płytek z I gatunku sprzedano jakiś gorszy.


I co? Reklamowałeś?
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 8 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...