Skocz do zawartości

DOM Z DREWNA -Działka Rekreacyjna


Alekkras

Recommended Posts

Odziedziczyłem działkę po dziadkach nad jeziorkiem i chcę przemienić ją w działeczkę rekreacyjną. Chcę tam postawić dom drewniany. Dopiero zaczynam się orientować w ofercie, która (już zdążyłem zauważyć), jest bardzo bogata. Doradźcie mi proszę, jak można zweryfikować dobrą ofertę? Nie mam wśród znajomych osób, którzy zdecydowali się na takie inwestycje. Jestem zdecydowany na dom drewniany (z bali), ponieważ nie wykluczam zamieszkania w nim na stałe za klika dobrych lat „na starość icon_smile.gif”. Będę wdzięczny za wszelkie porady, na co zwracać uwagę przy wyborze wykonawcy, jak analizować oferty
Link do komentarza
Gość stach
Nie wiem gdzie jest ta działka - chodzi o transport. Mogę polecić producenta z Radzynia Podlaskiego, dokładne namiary pewnie od wójka Google. Ci radzynianie postawili w Stężycy taki domek moim znajomym ( mam go wykańczać wewnątrz), Jest dobrze wykończony, montaż był szybki i dokładny. Koszt też taki realny.
Link do komentarza
Alekkras - sądzę, że masz dobry pomysł, pod warunkiem, że naprawdę planujesz zamieszkać w tym domu. Jeżeli miałby to być jedynie domek letniskowy, sezonowy, to wydaje mi się, że nie opłacałoby się inwestować w projekt chyba, że jesteś nieźle dziany. Ja mam 2 lata dom drewniany z bala Honka, od zawsze chciałem taki postawić swojej rodzinie, ponieważ całe życie mieszkałem w takim domu.
Analizując oferty zwróć uwagę na:
- (oczywiście!!!) Drewno, technologię stawiania – od niej dużo zależy, czy np. dom będzie utrzymywał ciepło, obsługę posprzedażową (gwarancje, serwis), promocje, możliwość ingerencji w projekt
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Dokładnie, Pan Ryszard ma rację. W mojej rodzinie wybudowali dom współpracując z Honką. Projekt interesujący, szczególnie dla zwolenników drewnianych rozwiązań. Taki dom idealnie sprawdza się w surowych klimatach. Moim zdaniem budownictwo z bali to inwestycja życia. Z aspektów atrakcyjności technicznych, za domami drewnianymi przemawia lekkość konstrukcji, szybszy czas realizacji i możliwość budowy w każdym sezonie. Wykonawca też jest tu nie bez znaczenia, ofert w drewnianych budowach jest na rynku polskim coraz więcej, ważne by znaleźć jednego z najlepszych
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 6 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...