Skocz do zawartości

Stara wanna


Recommended Posts

Cytat

Jak postąpić, jeżeli nie chcę wyrzucać starą wannę, ale chcę miec nową wannę? Mam starą wanne zabudowaną, dlatego nie chcę psuć niczego w łaźence. Czy jest jakieś dobre rozwiązanie?


A co prima aprilis?
Tak nowa wannę przywieś za pomocą liny do sufitu nad starą wanną kup drabinę i będziesz do niej wchodził po drabinie ,będzie to piętrowa wanna.
Link do komentarza
Cytat

Wymontowanie wanny to zdecydowanie najlepszy sposób,nie widzę innego rozwiązania. Co prawda można wstawić nową wanne w starą i dać zabudowę,ale ciężar będzie zbyt duży.




Nie koniecznie.Obecnie stosuje się rozwiązanie pokazane na zdjęciu nr 1. Na starą żeliwna lub emaliowana wannę nakłada się nową akrylową,która nie jest ciężka i nadaje się do użytku od zaraz.
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Nie koniecznie.Obecnie stosuje się rozwiązanie pokazane na zdjęciu nr 1. Na starą żeliwna lub emaliowana wannę nakłada się nową akrylową,która nie jest ciężka i nadaje się do użytku od zaraz.


Tylko pytanie za ile?Widziałeś jakie są ceny icon_eek.gif za takie pieniądze kupię spokojnie nową wannę i co prawda nie praktykowałem tego ale nie wierzę ,że te wanny idealnie pasują do każdej wanny.A co do użytku od zaraz to nie widzę przeciwwskazań do użytkowania nowej ,ile trwa zamontowanie nowej wanny wraz z panelem bocznym?
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...