Skocz do zawartości

Szacowany koszt budowy domu


Recommended Posts

Witam,

Zakupiłem działkę budowlaną 25mx40m w Szopinku 1,5 km od Zamościa woj. Lubelskie i dodam, że wszystkie media są już podłączone ( prąd, gaz, woda, telefon ), działka ogrodzona, wszystkie papiery pozałatwiane i już tylko znaleźć ekipę bo mnie poprzedni w ch...ja zrobili wyjeżdżając do raichu i zaczynać prace z kopaniem i wylewką fundamentów i doprowadzeniem do stanu surowego zamkniętego i niech sobie odparowuje do przyszłego roku.

Pytanie moje, w jakich pieniądzach zamknę się do stanu surowego otwartego ale bez dachu - same fundamenty, kominy, ściany, strop ( tu się właśnie zastanawiam jaki: wylewany czy ocieplany wełną na konstrukcji i od spodu karton gips a na poddaszu nieużytkowym płyta osb???) + dodatkowe potrzebne materiały + robocizna,

projekt:

http://www.wybieramydom.pl/projekty_domow/10308-kalypso.html

Dodam, że okna i drzwi robi moja firma więc będzie tanio a i z dachem nie będzie problemów bo tym również handlujemy i wykonujemy więc mi dekarze zrobią po "normalnych cenach" bo jest taka opcja.

Wszystkich chętnych i mających pojęcie o dzisiejszych realiach cenowych proszę o wypowiadanie się w temacie,

Pozdrawiam, Łukasz
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...