Skocz do zawartości

Zlot, zlot .... i po zlocie ....


Recommended Posts

Cytat


a miałam szczerą chęć się za rok pouczyć..... ale teraz, po ujawnieniu materiału, ni chu chu! tym bardziej, że podpadłam Barce w ping-ponga laugh.gif :hahaha2:

Cytat

Jestem pierwszy w kolejce po naukę u Bary ? ale interesuje mnie tylko wariant pierwszy (z guziczkiem, bo trochę ćwiczyliśmy na pewnej Pani) icon_redface.gif icon_mrgreen.gif



no, to teraz już wiem, że i Arti chciał się nauczyć jeździć i dlatego tak szukał tego szóstego guziczka icon_lol.gif Edytowano przez molytek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat



Mnie się podoba wersja z masłem i lepikiem
Po prostu działa bardziej na wyobraźnię.
A i hinduski też bardziej brzmi dramatycznie w oryginale z napisami icon_smile.gif
Super!


Cytat

a miałam szczerą chęć się za rok pouczyć..... ale teraz, po ujawnieniu materiału, ni chu chu! tym bardziej, że podpadłam Barce w ping-ponga laugh.gif :hahaha2:



nie udawaj że aż tak mocno się boisz - bo wszyscy wiedzą że Molytki nie są strachliwe icon_smile.gif

Brak obrazka
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

Arturek!
No toś poszeł po bandzie!! :takaemotka: Uśmiałam się jak goopia!! icon_lol.gif
Olek ma rację - Oskary Ci się należą na bank. Co do groty to nie wiem - nie bywam.
A Piczman... no poszedł po bandzie i tyle!
Całe szczęście, że się nie chciał zakładać icon_lol.gif

Rysiu!

A co Tobie tak z tym guziczkiem się uwidziało, hęęęęęę??


To w ogóle kilka oscarów za scenariusz i rezyserie dla Artura a Dla Ciebie i Piczmana po 2 za 1 &2 planowe role damską i męską icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Super gigant miał być a tu ,,, ?


A to niby mało Ci było, żeś zleciał ze sznurkiem do baseny z krystaliczną górską wodą?

I przepraszam wszystkich, którzy mogą ewentualnie czekać na moje zdjęcia. Pomijając wszystko inne, to mi się zdarzyło dziecko mieć w szpitalu i jakoś tak z tego tytułu .. nie mam czasu na wszystko na co bym go chciał mieć.

Uprzedzając pytania .. dziecko już doma i ma się całkiem dobrze, wręcz wzorcowo.
Link do komentarza
Cytat

No poważnie mówię. Wszystkie golizny i orgie powycinałem i już śladu nie ma.




Patrz niżej ile userów czeka na twoją publikację ;)

16 Użytkowników czyta ten temat (8 Gości i 2 Anonimowych użytkowników)

6 Zarejestrowanych: coolibeer, Trzylwy, Etka, stach, Piczman, Budujemy Dom - budownictwo ogólne
Edytowano przez coolibeer (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

1. No lepiej nie zadzierać z Prezesem bo faktycznie ma duży zasób dowodów i innych takich tam ;)


hehehehe

2. Ale mam duży brzuch. Trzeba się odchudzać ;)



ad1. słusznie

ad2. niesłusznie - specjalnie szukałem jak jesteś na pełnym wdechu..... (no bo czemu tylko ja mam na tych zdjęciach najgorzej wyglądać) icon_biggrin.gif

Cytat

Jak dla mnie to wcale wklejać nie musisz...
Wystarczy, że płytkę w sierpniu przywieziesz icon_lol.gificon_rolleyes.gif



Cykoria wyłazi, he,he....
Pewnie i bardzo dobrze.
Się niekulturalnie zachowuje - to i takie ma potem zdjęcia icon_biggrin.gif

Adaś - proszę.
Kulturka, kawka....się nie musi niczego obawiać.... icon_smile.gif


19795223.jpg

Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Kolejna próba skorzystania z laptopa się nie powiodła. Żeby ręce nie opadły - zostały w kieszeniach:)

Żeby dmuchnąć, to trzeba jeszcze trafić i z kieszeni wyjąć z 1 PLN

A tak serio, to nie gram juz w ping-ponga ganianego bo potem się świecę jak.........

Nie było tam lepszych ujęć, np jak sobie biegam z Barą za piłeczką. Tam trafiałem icon_smile.gif

Ta fota jakoś wyjęta z kontekstu i w parze z tym urządzeniem - preparowane jak na posterunku Bezpieki
Link do komentarza
Cytat

A tak serio, to nie gram juz w ping-ponga ganianego bo potem się świecę jak.........



Jasne - zwalmy wszystko na ping-ponga.......
Zwłaszcza że wyprodukowany przez chińczyka z daleka - co nie ma się jak bronić icon_smile.gif

Cytat

Nie było tam lepszych ujęć, np jak sobie biegam z Barą za piłeczką icon_smile.gif



he,he icon_biggrin.gif
nie
jak biegacie - to tak
ale jak za piłeczką - to nie..... icon_biggrin.gif


Cytat

I podejrzliwość była uzasadniona ? jak się potem okazało. icon_cool.gif
Nie bez przyczyny, był tak wysoko. icon_lol.gif
Bo mniejsze urządzenie (tego typu) ukazało, że tradycji stało się zadość icon_mrgreen.gif



szkoda że nie słyszałeś jak sie musiałem tłumaczyć - bo oczywiście od razu było mamie zakablowane icon_biggrin.gif Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Jasne - zwalmy wszystko na ping-ponga.......
Zwłaszcza że wyprodukowany przez chińczyka z daleka - co nie ma się jak bronić icon_smile.gif



he,he icon_biggrin.gif
nie
jak biegacie - to tak
ale jak za piłeczką - to nie..... icon_biggrin.gif




szkoda że nie słyszałeś jak sie musiałem tłumaczyć - bo oczywiście od razu było mamie zakablowane icon_biggrin.gif



Takie czasy - dziecko lepsze niz stary Grundig z czerwonym przyciskiem REC- wszystko zapamięta i w stosownej chwili wyśpiewa. Ale, że warto było ryzykowac, bo zlocik super, to juz inna sprawa. Miło było z Wami spędzić czas.

Musze jeszcze kiedyś popełnić jakąś naukę jazdy na deskach, to nie będę się gapił jak ciele na szkrabów kilkuletnich, co mkna na kreskę bez strachu.

Oj się rozmarzyłem.
Link do komentarza
Cytat

A tak serio, to nie gram juz w ping-ponga ganianego bo potem się świecę jak.........
Nie było tam lepszych ujęć, np jak sobie biegam z Barą za piłeczką. Tam trafiałem icon_smile.gif


O rany boskie!!
Ale ze mnie kiepska baba!!! Taż nawet Olek się przejął, że się mu pyszczydło świeciło, a mi nawet przez myśl nie przeszło, żeby zwrócić uwagę na moją facjatę...
Noszsz załamałam się... icon_cry.gif

Ze mna?? Za piłeczką powiadasz...
Może to i dobrze, że Wyględny tutaj nie zagląda. Bo już bym miała pozamiatane... Ehhhh...
Link do komentarza
WIADOMOŚCI W WIELKIM SKRÓCIE

Giełda
Parkiet znów zaskoczył inwestorów. Po początkowej stabilizacji, zapowiadającej niewielkie ale pewne zyski,
Brak obrazka

które pewne gremia w wyobraźni już już z radością planowały realizować,
Brak obrazka

przyszło nagłe załamanie i mniej wytrawni gracze sporo stracili.
Brak obrazka

To wahnięcie koniunktury nie dotknęło oczywiście posiadaczy dobrze opracowanych strategii inwestycyjnych,
Brak obrazka

którzy pod czujnym okiem doradców, w pełnej dyscyplinie realizowali ich kolejne założenia,
Brak obrazka

pomimo bezpośredniej presji dużo silniejszych portfeli.
Brak obrazka

Rolnictwo
Dobre wiadomości płyną z Ministerstwa Rolnictwa. Pomimo pesymistycznych prognoz, zeszłoroczne zbiory strategicznych produktów rolnych były udane. Możemy być spokojni, na rynku nie zabraknie ani zbóż, ani chmielu
Brak obrazka

Brak obrazka

ani, jakże ważnych dla gospodarki, ogórków
Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Wiadomości kulturalne
Skandal na konkursie piosenki. Jeden z uczestników próbował wpłynąć na werdykt jury. Doszło do gorszącego padania na kolana przed jednym z oceniających, a nawet, o zgrozo, do prób ręcznej manipulacji przy leżącym (sic!) instrumencie.
Brak obrazka

Poza tym odnotować należy, żenująco niski poziom ogólny,
Brak obrazka

ponad który wzniósł się jedynie, nieznany wcześniej, młodociany wykonawca.
Brak obrazka

Sport
Pod hasłem "Każda gmina Pinga w Ponga" rusza narodowy program propagujący uprawianie sportu. Spotkał on się z szerokim odzewem społecznym i okazał się być odpowiedzią na prawdziwe potrzeby
Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Za największy sukces programu należy uznać uczestnictwo w nim najmłodszych sportowców.
Brak obrazka

Brak obrazka

Równolegle do programu "Pinga- Pinga" rusza społeczna akcja "Szukamy talentu do kija"
Tu również jest wielu chętnych, chcących spróbować swych sił w posługiwaniu się tym długim sprzętem.
Brak obrazka

Brak obrazka

Jest też pierwszy sukces. Jedna z uczestniczek okazała się posiadać samorodny talent i unikalną technikę, którą nazwano "Kijmiędzy".
IMG_9497.JPG
Będziemy się bacznie przyglądać spodziewanemu rozwojowi umiejętności.

OSTRZEŻENIE
Episkopat ostrzega: LICHO NIE ŚPI
Brak obrazka

i znalazło sobie pomagiera
Brak obrazka



Na zakończenie konkurs.
Kto ukrywa się na poniższym obrazie?
IMG_9674.JPG

Odpowiedzi prosimy nie kierować. Nagrody nie przewidziano.

Dobranoc
................................................................................
.............
Bym chciał podziękować, bo mnie umkło ... Wszystkim, za to że byli i tworzyli atmosferę co się ją wdychało jak najlepszy bałtycki aerozol ... z dużą korzyścią dla zdrowia.

Osobno daggulce - za solidnie duży wkład organizacyjny - serdecznie się dziękujemy.

Bym zapomniał .. ja tam w nich nic nadzwyczajnego nie widzę ...... ot ... zwykłe foty. Edytowano przez Trzylwy (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...