Skocz do zawartości

Zlot, zlot .... i po zlocie ....


Recommended Posts

Cytat

I Ja dotarłem, kości całe mimo kilku nieudanych wybryków na stoku icon_smile.gif
Było jak zwykle super .

Czekam na film z "super giganta" z udziałem coolibra i mnie oraz dziękuję operatorowi za odwagę icon_smile.gif




Jak na pierwszy raz to nieźle śmigałeś.

Też czekam na filmik giganta. Jestem pod wrażeniem szybkości twojej nauki jazdy icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

.... że było płynnie, redaktor przemilczał ....




Cytat

Jakoś musiałem się od kaca wybronić , w Piątek chyba nieco przesadziłem z drinami ,,,

Ten zjazd był w ogóle jedną wielką sportową imprezą, jak na zgrupowaniu olimpijskim hehe !



cały czas mowa oczywiście, o drinkach izotonicznych dla sportowców icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam wszystkich icon_smile.gif

Serdecznie dziękuję za spotkanie, było na sportowo (ping-pong), edukacyjnie (rozmowy o pieczarkach z Adam_mk) i przesympatycznie (wszyscy).

Pozdrawiam
Marcin Szymanik




Wpadam na chwilkę z podziękoawaniami za wspaniale spędzony czas. Jeszcze kilka takich spotkań i się wyrpowadzam na POŁEDNIE. Wszyscy, którzy tęsknią za Warszawką mogą zamieszkać u mnie. Mnie nie będzie.

Mogę się zamienić na lokum i na życie na pół roku icon_smile.gif.

Taka mnie nostalgia dopadła.
Link do komentarza

Cieszę się że mogliśmy razem z Antonio pobyć z Wami razem przez weekend, pośmiać się, pogadać i w kulturalnej atmosferze zjeść wspólnie kilka wysokokalorycznych posiłków.

Mam tylko jedną gorącą prośbę.
Nie róbcie mi nigdy więcej zdjęć !
Pod żadnym pozorem i choćbym nie wiem jak o to prosił.

Bo jak pooglądałem tych kilka zamieszczonych - to przesiedziałem dzisiaj godzinę w toalecie przy makijażu icon_biggrin.gif

Róbcie zamiast mnie - Frankowi albo Ignacemu albo przynajmniej Piczmanowi
Ogląda się je z przyjemnością..... a moje to ech............ icon_biggrin.gif

19749529.jpg

19749519.jpg

19749555.jpg

19749505.jpg







Link do komentarza
Cytat

Gołym okiem widać, że Panowie dobrze sie czują w swoim towarzystwie. I nawet milczenie jest złotem - widac na zdjęciu nr 3 icon_smile.gif



Akurat rozmawiali o "gołych babach" i zamilkli ze strachu że również dźwięk się rejestruje.
Redakcja niech chwilkę poczeka na swoje - bo też mam....
Wtedy się dopiero odniesiemy szczegółowo kto się jak, z kim i dlaczego tak mocno czuł icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Akurat rozmawiali o "gołych babach" i zamilkli ze strachu że również dźwięk się rejestruje.
Redakcja niech chwilkę poczeka na swoje - bo też mam....
Wtedy się dopiero odniesiemy szczegółowo kto się jak, z kim i dlaczego tak mocno czuł icon_biggrin.gif




Tylko z wyczuciem icon_smile.gif Zebym potem nie musiał nikomu wmawiać, że to Photoshop za 8 tysięcy takie cuda potrafi.

Terazz mnie naszło - "o gołych babach" w kasku???? To się robi niebezpieczny temat icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

pewno
ze tak mniej smutno



no i bardzo dobry sposób myślenia icon_biggrin.gif


no, i Tinek bedzie mógł gacie wręczyć bo Smok ze sklerozą galopującą zapomniał na Kulce tej sprawy zleconej załatwić , za co już w innym miejscu przeprosił Adiq'a i Tinka, ale zrobi to tu i teraz raz jeszcze bo ma wyrzuty sumienia ogromne icon_redface.gif .
Link do komentarza
No miałem Was odwiedzić w sobote i znowu wyszła dupa z tego.Goście sie zwalili i niestety musieliśmy zostac w domu.

Czytam i ciesze sie że wszystko było fajnie bo głupio by mi było jak by coś nie wypaliło bo w sumie to ja Wam poleciłem ten lokal.


Jeszcze kiedyś wypijemy.
Link do komentarza
Cytat

No miałem Was odwiedzić w sobote i znowu wyszła dupa z tego.Goście sie zwalili i niestety musieliśmy zostac w domu.

Czytam i ciesze sie że wszystko było fajnie bo głupio by mi było jak by coś nie wypaliło bo w sumie to ja Wam poleciłem ten lokal.


Jeszcze kiedyś wypijemy.


A własnie Bardzo Ci dziekujemy
Link do komentarza
i co ... więcej fot ni ma?
a gdzie tradycyjny fotoreportaż Kotka , a gdzie rewelacyjne jak zwykle foty Piczmana?
i Królik robił foty .... wsje robili ...
się pytam, hę? icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
ja nie miałam aparatu , to usprawiedliwiona jestem - krzyczeć na innych za to mogę icon_lol.gif

Cytat

A własnie Bardzo Ci dziekujemy



dokładnie ... dzięki , Johan icon_smile.gif
szkoda, ze nie mogłeś zajrzeć .... :bezradny:
Link do komentarza
Cytat

i co ... więcej fot ni ma?
a gdzie tradycyjny fotoreportaż Kotka , a gdzie rewelacyjne jak zwykle foty Piczmana?
i Królik robił foty .... wsje robili ...
się pytam, hę? icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
ja nie miałam aparatu , to usprawiedliwiona jestem - krzyczeć na innych za to mogę icon_lol.gif


Co do usprawiedliwień to pogadamy na letce oj letko nie bedziesz miała icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

i co ... więcej fot ni ma?
a gdzie tradycyjny fotoreportaż Kotka , a gdzie rewelacyjne jak zwykle foty Piczmana?


Łiitam .. taka tradycja .. raz się zdarzyło i zaraz halo wielkie ...
Zdjęcia będą ... tylko, że u mnie transfer od lat bez zmian... lipa znaczy się .... a zdjęć 160 .. potrzeba porządnej chwili .. a ja jej jeszcze nie miałem.
Link do komentarza
Cytat

no wysłał, wysłał .... a i owszem .... jeno do starej sklerotyczki icon_redface.gif


Z braku galotków przechodnich forumowych gabrysia najbardziej była zawiedziona bo czekała na ta ceremonię, nawet sie pytała czy to na "gołą pupe " się zakłada przy wszystkich icon_mrgreen.gif

Cytat

Łiitam .. taka tradycja .. raz się zdarzyło i zaraz halo wielkie ...
Zdjęcia będą ... tylko, że u mnie transfer od lat bez zmian... lipa znaczy się .... a zdjęć 160 .. potrzeba porządnej chwili .. a ja jej jeszcze nie miałem.


Tylko winny sie tłumaczy closedeyes.gif
Link do komentarza
Cytat

Z braku galotków przechodnich forumowych gabrysia najbardziej była zawiedziona bo czekała na ta ceremonię, nawet sie pytała czy to na "gołą pupe " się zakłada przy wszystkich icon_mrgreen.gif



Wszystkie mądre .... a żeby tak kwęknąć słowo "gacie" przy Smoku , coby tą klapkę w głowie odemknęło .... TO ŻADEN !!!
Wam też się należy .... po kątach , jeden do drugiego .... ale do Smoka na głos to nie icon_razz.gif
Boją się , czy ki ch.... ???!!! icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

Wszystkie mądre .... a żeby tak kwęknąć słowo "gacie" przy Smoku , coby tą klapkę w głowie odemknęło .... TO ŻADEN !!!
Wam też się należy .... po kątach , jeden do drugiego .... ale do Smoka na głos to nie icon_razz.gif
Boją się , czy ki ch.... ???!!! icon_rolleyes.gif


no icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...