Skocz do zawartości

Łazienka - brak pomysłu ;/


Recommended Posts

Cytat

A co ma do tego kuchnia?


icon_eek.gif ... jak to CO icon_question.gif
... kuchnia jest bardzo elastyczna icon_smile.gif
Cytat

...
...
Wymiary kuchni to 3x3,5
Chcemy w niej zmieć wszystko - bardzo ustawna.
Jakieś propozycje?


... wanna również się zmieści icon_mrgreen.gif icon_wink.gif

... a może taki projekcik łączony "kuchnia z łazienką" (z opcją "otwartej" łazienki byłby nawet dość ciekawy) icon_wink.gif Edytowano przez Chef Paul (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Jak wam się podoba ten projekt?



wg mnie, zbyt ciemny na tak małą powierzchnię. tym bardziej, jeśli w łazience nie ma okna.

Cytat

Chcemy wyremontować całą łazienkę, w 100%.
Tylko... nie mamy konkretnego pomysłu co powinniśmy zrobić..



zupełnie nic Wam nie świta, jak chcecie, żeby tam było? jakie kolory lubicie? jaki styl? w jakim stylu jest reszta mieszkania..
czego będziecie potrzebowali, by znalazło się w łazience? (np. wanna, czy prysznic? pralka? itp.) w jakim stylu i w jakim kolorze są drzwi, jeśli mają pasować i nie wchodzą w zakres remontu.. podłoga tez do wymiany? czy jest tam okno? przydałoby się trochę więcej informacji, jeśli oczekujesz pomocy, bo ciężko cokolwiek doradzić, jeśli nie ma się żadnych danych.. ani o mieszkaniu, ani o mieszkańcach..
a gotowców w sieci jest milion...
Link do komentarza
Andreska tylko czy łazienka 8m2 to nie jest za mała do takich ciemnych ścian? może się optycznie jeszcze zmniejszyć. Napisz czy macie tam okno a najlepiej wrzuć foto obecnej łazienki lub chociaż rzut jaki ma kzstałt.
A może macie u siebie salon płytek jakiś? wtedy można upatrzeć kilka wzorów i wtedy zrobią Ci projekt. Obejrzyj kolekcje Tubądzina czy Paradyża, mają trochę czerni ładnych
Link do komentarza
i ja chętnie zobaczę jak wypadły te diody! zastanawiałam się nad diodami wytyczającymi ścieżki w domu np. sypialnia - łazienka, gdy nie chce się zapalać światła i budzić domowników takie diody mogłyby się sprawdzić ;) ale to chyba za duzo szczęścia naraz.
Link do komentarza
może was zaskoczę ale mi się średnio to podoba jedyne co mi się podoba to lustro i zlew reszta nie bardzo czarne ściany lepiej by wyglądały czekoladowe lub surowa czerwona cegła podłoga są to chyba panele podłogowe i chyba 134 zł za m2 lepsza płytka jak dla mnie z kontrastową fugą i ta lampa nad lustrem nie bardzo
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

No właśnie te pokazane koloryt bardzo mi odpowiadają.
Myślę, że jest to tylko kwestia odpowiedniego oświetlenia - na wszystkich decydentach w mojej rodzinie to zdjęcie zrobiło duże wrażenie.


Nie dziwię się, super wygląda icon_biggrin.gif Brałbym w ciemno.
Masz jeszcze projekt z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki?
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Przeglądając strony internetowe wydaję mi się, że działającą na wyobraźnię ofertę ma nasz rodzimy producent. Jego propozycje łączą kolorystykę płytek do aranżacji łazienki jakie proponują ich styliści wnętrz. Mnie osobiście zainteresowała łazienka w której są płytki imitujące drewniane panele. Do tego marzy mi się wanna drewniana. Taka ekologiczna a zarazem funkcjonalna łazienka
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W przypadku braku jakichkolwiek pomysłów na wystrój łazienki warto zasugerować się gotowymi aranżacjami, które proponują sklepy. Niekoniecznie każdy element będzie się zgadzał zgodnie z gustem, jednak na pewno ukierunkuje, chociażby w kwestii koloru. Jeśli brak jest czasu na zwiedzanie sklepów może warto zastanowić się wspólnie czy zrobić łazienkę w jakimś konkretnych charakterze, który przypominałby ulubione miejsce lub porę roku.. Pole do popisu jest duże.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

W przypadku braku jakichkolwiek pomysłów na wystrój łazienki warto zasugerować się gotowymi aranżacjami, które proponują sklepy. Niekoniecznie każdy element będzie się zgadzał zgodnie z gustem, jednak na pewno ukierunkuje, chociażby w kwestii koloru. Jeśli brak jest czasu na zwiedzanie sklepów może warto zastanowić się wspólnie czy zrobić łazienkę w jakimś konkretnych charakterze, który przypominałby ulubione miejsce lub porę roku.. Pole do popisu jest duże.



Ale jaki to ma sens? Jeżeli to ma być wyjątkowa łazienka to nie należy się sugerować gotowymi rozwiązaniami tylko właśnie poszukać czegoś innego. Może warto zainwestować w jakiś jeden ciekawy element jak np. umywalka albo zrobić super blat lub wprowadzić drewno na podłogę. Wszystko zależy co lubisz.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
A może jakiś projektant amator - zapłacisz 400zł, sporo pomarudzisz i wymyśli coś ciekawego? Znajomy poprawiał klientce projekt chyba z 6 razy ale ona jest zadowolona a on ma 400zł. Wiem że tak tani i w miarę dobrze robiący rzadko się trafiają ale jednak czasem ma się szczęście icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Współwłasność obejmuje wszystko co odziedziczyliśmy po rodzicach ,nie ma jeszcze fizycznego podziału działki ani domu .Postanowieniem sądu nabyliśmy udziały ułamkowe w całości  ,ja mniej siostra więcej .Siostra robi z naszym ogrodem co chce ,nie pytając mnie o zdanie czy zgodę .
    • tylko ogród jest wspólny? w umowie jest tylko mowa o udziałach? decydowanie o sposobie zagospodarowania powinno polegać na zasadzie porozumienia, tu udziały raczej nie mają decydującej roli, ale jak porozumienia nie ma to pozostaje rozstrzygnięcie sądowe, nic innego
    • o ile nic się nie zmieniło, to te 8m odległości jest nadal wystarczające, więc stary budynek nie jest w strefie oddziaływania nowej inwestycji,  co oznacza, że nie ma wymogów odnośnie oddzielenia pożarowego (ściany pożarowej) bo zachowane są odległości, nie widzę powodu czynienia takich manixów są czasami (z tego co pamiętam) jakieś obostrzenia w gęstej zabudowie zakwalifikowanej do miejskiej, ale to jest zawarte zazwyczaj w MPZP   stąd pytanie - czy to Twoje przemyślenia, czy ktoś Ci to powiedział poza tym tak czy siak potrzebujesz projektanta do chociażby adaptacji projektu, więc ten Ci by to wyjaśnił   masz tam Studium czy MPZP?
    • Mam pytanie odnośnie altany ogrodowej .Moja siostra w naszym wspólnym ogrodzie wyłożyła kostkę o wymiarach 4x4 metry a na niej postawiła drewnianą altanę ogrodową wraz z meblami . Nie wyraziłem zgody jako współwłaściciel nieruchomości .Mam mniejsze udziały ,ona większe i twierdzi ,że ma prawo sobie takie konstrukcje stawiać gdzie chce .Czy siostra ma rację?
    • widzę, że Kolega, podobnie jak zeniu, opanował perfekcyjnie mistyczną sztukę ctrl+c - ctrl+v więc wiemy jak wyglądają przepisy i teorię jeżeli chodzi o to jak to wygląda niemniej jednak zalecałbym zapoznanie się z wymogami zawartymi w PnB i warunkach umowy kredytowej odnośnie zakończenia robót; być może wystarczy zgłoszenie zamiaru przystąpienia do użytkowania, urząd to oleje (cicha zgoda), wtedy wystąpić o zaświadczenie o braku sprzeciwu co do zamiaru przystąpienia do użytkowania i to może mogłoby zaspokoić papierożądność banku; pakowanie się w pozwolenie na użytkowanie może się Panu Ł czkawką odbić, bo to już trochę inna bajka i urząd może to potraktować znacznie poważniej, nawet jak dotyczy w sumie niewielkiego zakresu robót, bo tam też często siedzą ludzie, co wg schematu lecą   ale to nie mój cyrk, to tylko moje zdanie, choć na własne życzenie pchanie pod górę nigdy mi się nie podobało
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...