Skocz do zawartości

Łazienka - brak pomysłu ;/


Recommended Posts

Wracając do tematu icon_biggrin.gif , mnie się aż tak bardzo nie podoba ta ciemna łazienka zaprezentowana na poprzedniej stronie. Ze swojej strony mam za to inne pytanie. Też niedługo urządzamy łazienkę i zabieramy się do nie od podstaw, czyli ze zmianą mebli, oświetlenia, pralki, zastanawiamy się, czy lepiej, żeby została wanna, czy też lepiej prysznic. Idzie też o to, którą część "wystroju" można by nabyć po mniejszej cenie bez szkody dla jakości. Na czym można zaoszczędzić, a na co lepiej nie skąpić?
Link do komentarza
Prysznic czy wanna? Odwieczne pytanie, na które możesz odpowiedzieć sobie tylko sam. Musisz tylko przeanalizować ostatni rok swojego życia. Częściej szybko sie myłes pod słuchawką czy leżałeś w wannie? I co Ci/Wam sprawiało większa frajdę, co bardziej relaksowało?

Ja osobiście mogę obyć się bez leżenia, mój wybór to przede wszystkim wygodna kabina prysznicowa - najlepiej z siedziskiem i biczami.
Link do komentarza
Cytat

Wracając do tematu Array="" style="vertical-align:middle" Array border="0" alt="icon_biggrin.gif"> , mnie się aż tak bardzo nie podoba ta ciemna łazienka zaprezentowana na poprzedniej stronie. Ze swojej strony mam za to inne pytanie. Też niedługo urządzamy łazienkę i zabieramy się do nie od podstaw, czyli ze zmianą mebli, oświetlenia, pralki, zastanawiamy się, czy lepiej, żeby została wanna, czy też lepiej prysznic. Idzie też o to, którą część "wystroju" można by nabyć po mniejszej cenie bez szkody dla jakości. Na czym można zaoszczędzić, a na co lepiej nie skąpić?



Wanna ?

Wolę mieć dwie umywalki ,wana to przeżytek .
Brak obrazka

Żeby naprawić odpływ umywalek :
Brak obrazka
ale co to wyszła z tego wanna .
Brak obrazka
tylko jak oglądac tą telewizję tak blisko icon_eek.gif
Nie lepiej nie skąpić i kupić porządną kabinę. Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 6 miesiące temu...
Cytat

ja chcę mieć wannę i już! od 4 lat mam tylko prysznic.... boziuuuuuuuu jak ja tęsknię za wylegiwaniem się w wannie icon_rolleyes.gif


Ale chyba taka dużą ,aby dwie osoby się zmieściły, bo tak samemu to nudno by było icon_mrgreen.gif
A prysznic też bym polecał ,taki na dwie osoby oczywiście icon_razz.gif
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Poszłabym w radykalny minimalizm. Bez zbędnych dekoracji, wzorków na płytkach itp. Niech całą elegancję pomieszczenia załatwi solidny design ceramiki, którą właśnie trzeba jak najlepiej przemyśleć. W temacie efektownych, minimalistycznych projektów jestem fanką Roca, zobacz na przykład serię Barcelona. Fajnie byłoby właśnie wybrać coś subtelnego, ale z oryginalnym akcentem. (Przy czym warto postawić na sprawdzoną markę.)
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...