Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
pigia

białe meble do kuchni

Recommended Posts

3 godziny temu, Ideas napisał:

nie jest centralnie w narożniku :)

komora nie jest nad szafką, tylko własnie przy oknie, patrz 2:12 :) nawet okapnik nie jest nad szafkami. Tak, jest servo pod zlewem. Rzeczywiście lekka lipa z tą listwą połączeniową :/

Chodzi o to, że jak ktoś pracuje przy zlewie, to niewygodnie drugiej osobie podejść wypłukać szklankę.

Nie lubię umieszczania sprzętów w miejscu, gdzie nie ma swobodnego dostępu z dwóch stron.

Gdyby to była moja kuchnia, umieściłabym zlew bliżej miejsca, gdzie stoi na wizualizacji mikser. 

Ale pewnie okno za nisko i kran by przeszkadzał?

Solange - ja nie mam szafek wiszących:)

Edytowano przez Elfir (zobacz historię edycji)

15 godzin temu, Elfir napisał:

Chodzi o to, że jak ktoś pracuje przy zlewie, to niewygodnie drugiej osobie podejść wypłukać szklankę.

Nie lubię umieszczania sprzętów w miejscu, gdzie nie ma swobodnego dostępu z dwóch stron.

Gdyby to była moja kuchnia, umieściłabym zlew bliżej miejsca, gdzie stoi na wizualizacji mikser. 

Ale pewnie okno za nisko i kran by przeszkadzał?

Solange - ja nie mam szafek wiszących:)

Jeśli ktoś jest centralnie przy zlewie to nie ma problemu aby podejść z prawej strony i z niego skorzystać, ale fakt iż dostęp z obu stron były zapewne swobodniejszy, chociaż przy użytkowaniu nie dostrzegam dysfunkcji.

Była opcja umieszczenia zlewu na środku okna, ale to co piszesz, okno za nisko i kran by przeszkadzał w jego otwieraniu.

Wiadomo, że połysk wygląda ładniej, ale jest mniej praktyczny, widać odciski palców i łatwo się rysuje. Dobrej jakości meble nie powinny zmienić koloru. Oprócz tego mam fajny designerski patent - biel fajnie połączyć kontrastowo z czernią i o tak do ostatniego szczegółu - znalazłam nawet taką baterię, która jest czarno-biała, wygląda to po prostu świetnie.

Białe meble w kuchni to klasyka, sam mam takie ale nie zauważam, żeby np. trzeba było poświecić więcej czasu na ich pielęgnacje. Ani nie brudzą sie bardziej niż inne, mimo, że na samym początku (przed zakupem) myślałem inaczej. 

Białe meble kuchenne to bardzo fajne, modne i uniwersalne rozwiązanie zarówno do stylowych jak i nowoczesnych wnętrz. Kilka przykładów od Śnieżki. Żółknięcie frontów zależy od jakości lakieru, dziś to raczej się już nie zdarza.

25a.jpg

25b.jpg

25c.jpg

Nie popełniajcie tego błędu... no chyba, że w kuchni pijecie tylko kawę z rana. 

To prawda, że na połyskujących frontach bardziej widoczne są odciski palców oraz zabrudzenia, ale za to szybko i bezproblemowo można się ich pozbyć :91_thumbsup:
Tak naprawdę wystarczy miękka ściereczka z mikrofibry i woda, a jeśli zabrudzenia nie dają za wygraną :39_angry: to płyn do mycia naczyń lub specjalny środek do mycia powierzchni lakierowanych  :10_wink:

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się