Skocz do zawartości

białe meble do kuchni


pigia

Recommended Posts

  • 3 tygodnie temu...
Wszystko białe - to bardzo niebezpieczne icon_smile.gif Ale meble meblami, najgorzej było zawsze z okapem, o którym zwykłem zapominać, a kiedy już łapałem się na tym, że warto byłoby wyczyścić, to z trudem mi to szło. Przy okazji może wiecie, co powinien posiadać taki okap, żeby łatwiej się go czyściło albo może raczej, co ja powinienem posiadać? icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Wszystko białe - to bardzo niebezpieczne icon_smile.gif Ale meble meblami, najgorzej było zawsze z okapem, o którym zwykłem zapominać, a kiedy już łapałem się na tym, że warto byłoby wyczyścić, to z trudem mi to szło. Przy okazji może wiecie, co powinien posiadać taki okap, żeby łatwiej się go czyściło albo może raczej, co ja powinienem posiadać? icon_smile.gif


Harvey z pewnoscią ścierkę i dobre chęci:)
Link do komentarza
Cytat

Wszystko białe - to bardzo niebezpieczne icon_smile.gif Ale meble meblami, najgorzej było zawsze z okapem, o którym zwykłem zapominać, a kiedy już łapałem się na tym, że warto byłoby wyczyścić, to z trudem mi to szło. Przy okazji może wiecie, co powinien posiadać taki okap, żeby łatwiej się go czyściło albo może raczej, co ja powinienem posiadać? icon_smile.gif



polecam taki odtłuszczacz , który można zamówić u konsultantki ;) jedyny preparat który działa prawie jak te z reklam (psikasz i przecierasz, bez szorowania), sprawdzone na sobie icon_biggrin.gif Edytowano przez vip42 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
jak ten czas szybko leci, już prawie rok od czasu jak założyłam temat:)

decyzja co do mebli podjęta, będą białe półmat , blaty coś jak ciemny orzech, fronty takie jak te Ikea adel
zobaczymy czy będę zadowolona czy nie icon_smile.gif

na początku zamówiłam kremowe, ale jak przyniosłam próbny front do domu , to wydał mi się jak zżółknięty biały
po kilku dniach zastanawiania się zostało na białych, na co stolarz złapał się za głowę i pyta biaaaaaaaaaaałe ?????
będą się brudzić !!!!

pomyślałam że moja babcia i mama na wsi , przy piecu kaflowym miała zawsze białe meble icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Napisano (edytowany)
na przekór wszystkim którzy mi odradzali jest biała kuchnia, malutka blokowa i taka zwyczajna, trochę babciowa bo ja w wieku babciowym icon_smile.gif
fronty lakier biały półmat , biel 9010 ral spokojna nie rażąca icon_smile.gif jak na blacie znać każdy paproszek to fronty umyłam raz po montażu, a tak się bałam tej bieli, jest super polecam niezdecydowanym icon_smile.gif Edytowano przez pigia (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
Cytat

mnie też się podoba biała, z białą armaturą. Znalazłam taką wizualizację, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji co to za materiał mebli/ zwłaszcza frontów?


Like in heaven icon_smile.gif sorki ale to jakaś masakra, poważnie można tam spotkać anioła?
Meble do kuchni powinny tworzyć klimat przytulności oraz domowego ogniska.
Ja kierował bym się w stronę cieplejszych i bardziej intensywnych kolorów.
Jak tu

Link do komentarza
  • 5 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Moi znajomi mieli białą kuchnię, ze żłobieniami i po trzech latach jest okropnie. Szafki pożółkły, ale nierównomiernie, więc nie można udawać, że są takie od nowości - tam, gdzie jest najbardziej narażone na opary z gotowania są żółte, w innych miejscach białe. Kremowe, gładkie meble owszem - nie widać brudu. Sam takie mam - bez zbędnych żłobień i gładkie, żeby łatwo było przetrzeć szmatką i żeby nie gromadził się bród.
Link do komentarza
Cytat

[attachment=17610:sas.bmp]nic szczególnego bo funduszy nie było na szaleństwa, a i kucheneczka malusia icon_biggrin.gif jest babciowo , stoliczek do pomalowania, ale nie wiem na jaki kolor, no i półka przewidziana na tej wolnej ścianie na "kubeczki w kropeczki" icon_biggrin.gif



bardzo ładnie icon_smile.gif stoliczek i krzesła zostawiłabym tak, jak są, ewentualnie przemalowała całość na biało.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Mi się bardzo podobają białe kuchnie. Szczególnie w takich wnętrzach, gdzie są duże powierzchnie i można pozwolić sobie na połączenie z kuchni z innymi funkcjami, np. jadalnią. Znalazłam idealną wizualizację, jeśli kiedyś uda mi się zakupić większe mieszkanie, to chyba nic bym nie chciała zmieniać, tylko zrobić sobie dokładnie tak samo. Szczególnie mnie urzeka to połączenie surowej bieli i graficznej tapety z klasycznym, drewnianym stołem i dywanem, który wygląda na lekko zużyty.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

chyba poszłabym w to aluminium.. jeśli tylko są takie dwie opcje..
gdyby była jeszcze opcja boków w kolorze blatów, czyli ciemny beton, to zrobiłabym właśnie tak, żeby nie było zbyt wielkiego misz-maszu..




polecam skontaktować się z projektantem, projekt 3D i wycena zwykle nic nie kosztuje tak jest w http://famadesign.pl

na meble 5 lat gwarancji
montaż gratis
20% rabatu

projektant doradzi rozwiązanie kolorystyczne i układ w pomieszczeniu.

pozdrawiam robert
Link do komentarza
Cytat

Ale mozna sobie wybrać to i owo. robertk ma rację. Kuchnia wyłącznie na zamówienie, zarówno kolory jak i dodatki.
Nie mówię nawet o takich drobiazgach jak sposób i kierunek otwierania drzwiczek i zabudowę do sufitu.

Tylko ten adres do rzyci, bo takie mecyje to u każdego stolarza jest.



Z tym stolarzem to lekka przesada, zamówiłem dębowy stół i kredens z sosny. blat pękł, reklamacja i ponownie szpary w blacie, sam musiałem naprawiać.
kredens z pozoru dobrze zrobiony, okazało się zawiera wady materiału, pęknięcia zabarwienia materiału.

a co do firmy to mam inne zdanie, zresztą nie tylko ja, wystarczy przeczytać oceny na forach.

pozdrawiam

Cytat

Ale mozna sobie wybrać to i owo. robertk ma rację. Kuchnia wyłącznie na zamówienie, zarówno kolory jak i dodatki.
Nie mówię nawet o takich drobiazgach jak sposób i kierunek otwierania drzwiczek i zabudowę do sufitu.

Tylko ten adres do rzyci, bo takie mecyje to u każdego stolarza jest.



Z tym stolarzem to lekka przesada, zamówiłem dębowy stół i kredens z sosny. blat pękł, reklamacja i ponownie szpary w blacie, sam musiałem naprawiać.
kredens z pozoru dobrze zrobiony, okazało się zawiera wady materiału, pęknięcia zabarwienia materiału.

a co do firmy to mam inne zdanie, zresztą nie tylko ja, wystarczy przeczytać oceny na forach.

pozdrawiam

Cytat

Ale mozna sobie wybrać to i owo. robertk ma rację. Kuchnia wyłącznie na zamówienie, zarówno kolory jak i dodatki.
Nie mówię nawet o takich drobiazgach jak sposób i kierunek otwierania drzwiczek i zabudowę do sufitu.

Tylko ten adres do rzyci, bo takie mecyje to u każdego stolarza jest.



Z tym stolarzem to lekka przesada, zamówiłem dębowy stół i kredens z sosny. blat pękł, reklamacja i ponownie szpary w blacie, sam musiałem naprawiać.
kredens z pozoru dobrze zrobiony, okazało się zawiera wady materiału, pęknięcia zabarwienia materiału.

a co do firmy to mam inne zdanie, zresztą nie tylko ja, wystarczy przeczytać oceny na forach.

pozdrawiam

Cytat

Ale mozna sobie wybrać to i owo. robertk ma rację. Kuchnia wyłącznie na zamówienie, zarówno kolory jak i dodatki.
Nie mówię nawet o takich drobiazgach jak sposób i kierunek otwierania drzwiczek i zabudowę do sufitu.

Tylko ten adres do rzyci, bo takie mecyje to u każdego stolarza jest.



Z tym stolarzem to lekka przesada, zamówiłem dębowy stół i kredens z sosny. blat pękł, reklamacja i ponownie szpary w blacie, sam musiałem naprawiać.
kredens z pozoru dobrze zrobiony, okazało się zawiera wady materiału, pęknięcia zabarwienia materiału.

a co do firmy to mam inne zdanie, zresztą nie tylko ja, wystarczy przeczytać oceny na forach.

pozdrawiam
Link do komentarza
Białe meble do kuchni wyglądają super, ale nie przy gazie,który używamy. Też nie tak dawno remontowałam mieszkanie i meble zamawiałam u stolarza - solidne,nawet nie drogo policzył.Bo wiadomo, że meble od tzw "prywaciarza" solidnego, speca postoją znacznie dłużej niż te kupione w tradycyjnych sklepach meblowych.Zresztą natrafiłam na dobry W-tat Stolarski wyposażony w odpowiednie maszyny ( Feldera) i urządzenia .Meble wyglądają imponująco, ale oczywiście każdy robi tak jak uważa za stosowne.Jednemu podobają sią z W-tu Stolarskiego inni wolą kupować w sklepie,bo szybciej. Wszystkiego naj w Nowym 2014 Roku.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Wygląda to fajnie, ale nie chciałbym mieć takiej kuchni w swoim domu ;]

kuchnia musi mieć ciepłe i żywe kolory. Ma się przyjemnie kojarzyć. Bo prawda jest taka, że spędza się tam większość czasu. Przynajmniej u mnie ;]



o kurde budowniczy to mi pojechałeś bo ja prawie w ogóle do kuchni nie wchodze ajjj... rano tylko cos z lodówki wezme na sniadanie siadam do pracy - pracuje w domu - potem telefon do cateringu - i jak dziecko przyjdzie to mu zrobie kolacje i tyle :P

cholera co ze mnie za kobieta !!
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...