Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.
Chciałbym dowiedzieć się jakie drzwi najlepiej zainstalować na poddaszu (chodzi mi o wejście na poddasze wiec zamknięte będą znajdowały się w poziomie).
Czy istnieją jakieś systemy które ułatwią ich otwieranie (pneumatyka/sprężyny)?
Można w takim miejscu zastosować drzwi przesuwane jeśli tak to jakie?
Czym generalnie się kierować i co spełnia swoje zadanie najlepiej w takim miejscu.
Dodam że poddasze będzie używane jako normalny pokój wiec, chciałbym aby drzwi działały sprawnie i otwierały się przy nie zbyt dużym nakładzie energii.
Dopiero tu dołączyłem wiec jeśli w poście jest coś nie tak lub nie ten dział to przepraszam icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam.
Chciałbym dowiedzieć się jakie drzwi najlepiej zainstalować na poddaszu (chodzi mi o wejście na poddasze wiec zamknięte będą znajdowały się w poziomie).
Czy istnieją jakieś systemy które ułatwią ich otwieranie (pneumatyka/sprężyny)?


Czy dobrze napisałeś,że drzwi w poziomie a nie w pionie.Jak w poziomie to po czym będziesz tam wchodził?Możesz spróbować drzwi rozsuwanych chowanych w ścianie tylko czy to zda egzamin? może po małej przeróbce po dołożeniu dodatkowych rolek by się udało.
Link do komentarza
Cytat

Czy dobrze napisałeś,że drzwi w poziomie a nie w pionie.Jak w poziomie to po czym będziesz tam wchodził?Możesz spróbować drzwi rozsuwanych chowanych w ścianie tylko czy to zda egzamin? może po małej przeróbce po dołożeniu dodatkowych rolek by się udało.



Wchodził będę po schodach z poziomu niżej icon_smile.gif
Hmm nie wiem czy się zrozumieliśmy w sumie...
Generalnie to będą drzwi w podłodze : )
Mam nadzieje że teraz to jasne icon_smile.gif Edytowano przez revisfux (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Wchodził będę po schodach z poziomu niżej icon_smile.gif
Hmm nie wiem czy się zrozumieliśmy w sumie...
Generalnie to będą drzwi w podłodze : )
Mam nadzieje że teraz to jasne icon_smile.gif


Takie rozwiązanie będzie nie funkcjonalne i mało praktyczne.Nie lepiej już wstawić normalne drzwi na początku schodów a schody obudować po bokach tak aby oddzielić ten pokój .Oczywiście jeżeli jest taka możliwość .
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...