Skocz do zawartości

Poszukuję pralki, kilka wymagań


Recommended Posts

Witam icon_smile.gif Otóż właśnie przeprowadzam remont łazienki. Jest ona naprawdę mała i po wstawieniu kabiny 90cm nie zmieści mi się już pralka 60cm.
Zdecydowałem, że zakupię pralkę o szerokości ok. 40cm. Jest jednak jeden wymóg - posiadam labradora, a każdy, kto zna tą rasę wie, że te psiaki strasznie gubią sierść. Od jakiegoś czasu popularne są pralki z funkcją usuwania sierści z ubrań. I to właśnie jest ten mój jedyny wymóg (poza szerokością).
I tu się pojawia moje pytanie, ponieważ w tym temacie jestem zielony.
Szukałem pralek z tą funkcją, jednak z tych, co widziałem, to wszystkie są 60cm szerokości.
Czy pomoglibyście mi znaleźć ok. 40-centymetrową właśnie z tą funkcją? Może ktoś z Was ma taką?

Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi,
pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
A czy ta funkcja to nie jest lekki pic na wodę? Ja mam pralke bez tej funkcji inigdy kłaków nie mam na praniu nawet z narzut i koców a mam kocice i tez sie sypie w sezonach przejsciowych.

Inna sprawa ile osób ma obsługiwac ta pralka?
Link do komentarza
Cytat

A czy ta funkcja to nie jest lekki pic na wodę? Ja mam pralke bez tej funkcji inigdy kłaków nie mam na praniu nawet z narzut i koców a mam kocice i tez sie sypie w sezonach przejsciowych.

Inna sprawa ile osób ma obsługiwac ta pralka?



Mieszkam sam z psem, ale liczmy, że 2, bo wkrótce ze mną dziewczyna zamieszka.

Uwierz mi, że u mnie pełno jego sierści, mimo codziennego odkurzania, a w pralce mnóstwo icon_smile.gif
A najgorsze jest, to, gdy po kąpieli wyciągam sobie "czysty" wyprany ręcznik, a po wytarciu moje ciało jest całe w sierści. Edytowano przez vejanos (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Mieszkam sam z psem, ale liczmy, że 2, bo wkrótce ze mną dziewczyna zamieszka.

Uwierz mi, że u mnie pełno jego sierści, mimo codziennego odkurzania, a w pralce mnóstwo icon_smile.gif
A najgorsze jest, to, gdy po kąpieli wyciągam sobie "czysty" wyprany ręcznik, a po wytarciu moje ciało jest całe w sierści.




Ciekawam jak dbasz o tego swojego psiura? Toż to tylko labrador, przy regularnym czesaniu problem powinien rozwiązać zwykły wałek co zbiera sierść. Mogę Ci podesłać moją to zobaczysz co to problem z sierścią. icon_lol.gif

Lepiej mi napisz jaką masz szczotkę do tego potworka i ile razy dziennie czeszesz. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Ciekawam jak dbasz o tego swojego psiura? Toż to tylko labrador, przy regularnym czesaniu problem powinien rozwiązać zwykły wałek co zbiera sierść. Mogę Ci podesłać moją to zobaczysz co to problem z sierścią. icon_lol.gif

Lepiej mi napisz jaką masz szczotkę do tego potworka i ile razy dziennie czeszesz. icon_biggrin.gif



Staram się go czesać co 2 dni. Nawet kupiłem specjalną szczotkę za 130zł, jednak to niewiele daje. Gubi sierść, jak szalony, cały rok, a nie tylko w momentach zmieniania sierści na zime i lato. Jest to na taką skalę, gdy po odkurzeniu on leży sobie na podłodze, a po ok. 2h sierści leży ok. garść.
Link do komentarza
A u weta byłeś, bo to nie jest normalne z tego co opisujesz. Znaczy gubienie sierści cały rok jest normalne, przeważnie psy, które nie mieszkają na dworze tylko w domu gubią sierść cały rok, chodzi o skalę tego zjawiska. Zawsze można jeszcze zastosować różne szampony i spraye, ale ja bym się poradziła weta, na Twoim miejscu. icon_smile.gif

A jak już kupisz tą pralkę to daj znać jak tam się funkcja sprawuje. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Dziwne to co piszesz.
Ja osobiście mam Whirlpoola 35 cm, fakt że już kilka lat i oczywiście ładowanego od frontu.

Ta pralka musi być 40cm, głębokości czy może być płytsza?
Wszedłem na stronkę marki dojść często się ostatnio reklamującej i od razu znalazłem to co Cie interesuje. U nich funkcja czyszczenia sierści nazywa się Pupil
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...