Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Żona wymyśliła sobie błękitną łazienkę

Recommended Posts

Nie wiem co myśleć o pomyśle żony na błękitną łazienkę. Znalazła taką bo pasowała by nam do luksferów. W katalogu jednej z firm znalazłem płytki do łazienki Tander/Way Blue. Chcę by luksfery były podświetlane zarówno światłem naturalnym jak i z halogenów. Co myślicie o tym myślicie ?
Brak obrazka
Błękit do łazienki to dobry kolor, jeśli komuś zależy na podkreśleniu wrażenia czystości. Płytki też bardzo ładne (duży format, oryginalna struktura), ale trzeba mieć na nie pomysł. I to głównie od niego będzie zależało, czy łazienka będzie fajnie wyglądała. Akurat ta na zdjęciu mi się nie podoba.
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Teraz wpadła na pomysł drewnianej wanny, no ale ciągle kombinuje więc nie wiem do czego dojdziemy.

Radzę zatem poczekać aż się wizja ustabilizuje ,bo wydać full kasy na łazienkę i za rok robić remont od nowa to średnia przyjemność.Pokaż małżonce najnowszą serię Kioto lub Malmo z Opoczna.Powinna się poddać klimatowi.
  • 3 miesiące temu...
Propozycja łazienki jest dość ciekawa, ale jeśli nie jesteś do niej przekonany postaraj się negocjować icon_smile.gif małe płytki są bardzo popularne i jednocześnie nie ma co się dziwić, bo dają ładny efekt. Jeśli masz możliwość przestrzenną na stworzenie takiej łazienki to śmiało, zasugerowałabym jednak wzbogacenie jej o jakiś dodatkowy kolor, tak żeby podkreślić jakieś elementy. Zaprezentowany obrazek może być Waszą inspiracją.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Szkoda czasu i atłasu. Jak nie ma odpowiednich drzew i całej tej ich otoczki, to żadna grzybnia nie pomoże. A gdy jest, to i grzybnia przyjdzie sama. Np. posadź sosny a maślaki same się pojawią. U mnie rosły nawet pod modrzewiem. Więc lepiej pójść do lasu, niż tracić czas i kasę na jakieś eksperymenty.
    • Moje grzyby moga byc uprawiane tylko na dzialce. W domu mam za duzo kaktusow i innych doniczkowych .   "A kiedy sadzić grzybnię grzybów leśnych? Zależnie od gatunku popatrzmy w atlasie grzybów lub internecie. W wypadku każdego rodzaju grzyba wygląda to trochę inaczej. Parę akapitów wyżej opisaliśmy kilka przypadków. Niemniej w myśl ogólnej zasady zalecamy zawsze wiosnę – da to czas naszej szczepionce, by przygotowała się do zimy."   No wlasnie, to znaczy chyba jednak, ze w gre wchodzi tylko grzybnia ze sklepu, bo w lesie nie bedzie wiosna grzybow zarodnikowych do produkcji grzybni. Zebym tylko jeszcze wiedziala, co, gdzie i kiedy bede robic... Tak, czy owak, po kazdym czyszczeniu grzybow, zakopuje resztki w roznych miejscach. Tylko potem nie bardzo pamietam, w ktorym dokladnie - zupelnie, jak wiewiorki z zoledziami . Roznica polega na tym, ze mam mnostwo malych debow, a z grzybami troche gorzej .  
    • https://www.zabrzezsm.pl/informacja-dot-uruchomienia-sygnalu-cyfrowego.html
    • https://budujemytutaj.pl/grzyby-lesne-w-domu-i-ogrodzie/
    • Swietna instrukcja  , dzieki wielkie. I wniosek - jak sie chce cos miec, to najpewniejszym sposobem jest zrobienie tego wlasnorecznie . Mam nadzieje, ze jesli zagrzybie tej jesieni, to mrozy zimowe mlodej i wrazliwej grzybni nie zaszkodza. Zrobie jej zreszta kolderke z grubej warstwy mchu. A moze zrobic to na wiosne ? Jesli grzybnia potrzebuje kilku miesiecy, zeby dojrzec, to na przyszla jesien bylaby gotowa. Ale skad wiosna wezme grzybowe kapelusze ? Moge jeszcze kupic grzybnie w sklepie ogrodniczym. Ale to juz nie to...   Jak widac, drozdze sa dobre na wszystko. Robilam z nich oprysk na pomidory: mleko i woda w rownych proporcjach, plus drozdze i cukier. Mniam, mniam. Niestety, nie moglam ich czesto dogladac i ewentualnie dopryskac, ale mikstura byla skuteczna. 
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...