Skocz do zawartości

Żona wymyśliła sobie błękitną łazienkę


Recommended Posts

Nie wiem co myśleć o pomyśle żony na błękitną łazienkę. Znalazła taką bo pasowała by nam do luksferów. W katalogu jednej z firm znalazłem płytki do łazienki Tander/Way Blue. Chcę by luksfery były podświetlane zarówno światłem naturalnym jak i z halogenów. Co myślicie o tym myślicie ?
Brak obrazka
Link do komentarza
Błękit do łazienki to dobry kolor, jeśli komuś zależy na podkreśleniu wrażenia czystości. Płytki też bardzo ładne (duży format, oryginalna struktura), ale trzeba mieć na nie pomysł. I to głównie od niego będzie zależało, czy łazienka będzie fajnie wyglądała. Akurat ta na zdjęciu mi się nie podoba.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Teraz wpadła na pomysł drewnianej wanny, no ale ciągle kombinuje więc nie wiem do czego dojdziemy.




Radzę zatem poczekać aż się wizja ustabilizuje ,bo wydać full kasy na łazienkę i za rok robić remont od nowa to średnia przyjemność.Pokaż małżonce najnowszą serię Kioto lub Malmo z Opoczna.Powinna się poddać klimatowi.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Propozycja łazienki jest dość ciekawa, ale jeśli nie jesteś do niej przekonany postaraj się negocjować icon_smile.gif małe płytki są bardzo popularne i jednocześnie nie ma co się dziwić, bo dają ładny efekt. Jeśli masz możliwość przestrzenną na stworzenie takiej łazienki to śmiało, zasugerowałabym jednak wzbogacenie jej o jakiś dodatkowy kolor, tak żeby podkreślić jakieś elementy. Zaprezentowany obrazek może być Waszą inspiracją.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...