Skocz do zawartości

Śnieg na dachu


Recommended Posts

To moja pierwsza zima pod dachem stąd moje pytanie. Zauważyłem, że z mojego dachu jako z jednego z pierwszych w okolicy znika śnieg. Najwyżej dwa dni po opadach, nieważne czy mocno padało czy lekko prószyło, dach jest czerwony (dachówka cementowa, 40st nachylenie). Śnieg leży przy domu.
Coś mi się widzi że dałem się nabrać na "nowoczesne technologie" ( folia wczesnego krycia bez odeskowania i papy) i mam teraz nowoczesny ogrzewany dach.

Jak jest u Was?
Link do komentarza
Może wełna wełnie nie równa. Nie pamiętam o jakich parametrach wełnę ekipa tam upychała. Wyglądało to dość solidnie. Wełna z beli rozprężna znanej firmy, dość ciasno między te krokwie upchana.
No cóż przyjdzie z tym żyć. Na poddaszu jest ciepło, opału idzie w normie. Zawsze chciałoby się mniej - i patrząc na dach mogłoby być mniej.
A widok grubej czapy śniegu na dachu będę miał na obrazku icon_smile.gif
Link do komentarza
Słoneczka to się już nie mogę doczekać. Przyznaję że to musi działać w obie strony i pod dachem będzie ciepło.
Zużycie opału w normie...jak dla mojej kieszeni - przy mrozach, dwa worki grochu na trzy dni.
Pytanie na razie teoretyczne: Czy poprawiał ktoś ocieplenie dachu (poddasza) dokładając coś od środka?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...