Skocz do zawartości

Antresola sypialniana


Recommended Posts

Witam.
Z racji tego, że posiadam bardzo mały pokój (2,7m x 2,5m) wpadłam na pomysł zbudowania antresoli. Pokój ma wysokość 4m, także jest to chyba najlepszy sposób gospodarowania przestrzeni.
Niestety jest to zabytkowa kamienica. Nie da rady nic podwiesić, ściany są bardzo liche. Jedna to właściwie tylko drzwi balkonowe, dwie są ze starej cegły i jedna z karton gipsu.

Może ktoś ma pojęcie, jakie rozwiązanie zastosować w takim przypadku?
Jakich materiałów użyć?

Będę wdzięczna za każde porady, pomysły, wskazówki icon_smile.gif Edytowano przez Niewidoma (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Google już mi dzisiaj trochę pomogło ale nie jest tak konkretne jakbym chciała ;)
Chodzi mi o dokładne wymiary. Zależy mi też, żeby antresola zaczynała się dopiero na wysokości 2,5m.
Jakie wmiary kantówek należy użyć na nogi, jakie na stelaż. Jaką grubość płyt dobrać, żeby wytrzymała nacisk do 200kg.

Link do komentarza
Szarotka, no tak, zapomniałam, że każda kobieta powinna mieć doświadczenie w budowaniu drewnianych konstrukcji ;]
Jest mi niezmiernie miło, że matwisz się i starasz pomóc, ale założyłam ten wątek po to, żeby wypowiedziały się osoby, które naprawdę się na tym znają.
A, no i raczej oczywistym jest, że nie będę tego robiła sama. Edytowano przez Niewidoma (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...