Skocz do zawartości

KABINA Z GLAZURY


Recommended Posts

Witam szanowne grono
Mam taki nietypowy problem , posiadam od dłuższego czasu wykończoną łazienkę w której brakuje prysznica . W jednym rogu jest wszystko przygotowane do montażu standardowej kabiny ale jak to w życiu bywa nastąpiły zmiany.postanowiłem dać wykonać w tym miejscu kabinę nie standardową wykonaną z glazury . Kabina miała by wymiary około 90/100 jedna ścianę z luksferów no i oczywiście drzwi szklane.brodzik niestety nie może być umiejscowiony równo z posadzką (brak miejsca na syfon ) ale musiałby trochę wystawać z posacki ale to jest do zaakceptowania:) a teraz moje zasadnicze pytanie jakich mogę się spodziewać kosztów takiej przeróbki ??? Robocizna ???
Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
Cytat

i co to ma być?
dowód na przeciekanie glazury huh.gif



Barbossa!

Animus pokazał Ci dowód na to - że kabina wymurowana z glazurą w środku to fajna sprawa.
Ale trzeba ją przygotować starannie przed położeniem glazury.
Później to tylko będą kłopoty - jeśli nie przygotujesz odpowiednio wszystkiego przed jej położeniem.

PS:

Wiem skąd Animus ma na to dowody i dokumentację zdjęciowąicon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
tak, tak hydroizolacja to podstawa i lepiej dopilnuj żeby fachowcy zrobili to porządnie bo później możesz mieć kłopoty z grzybem szczególnie jeżeli wentylacja łazienki nie jest zbyt dobra. Pod względem estetycznym to polecam kłaść na prawdę duże płytki albo małą mozaikę (kolorowa wygląda super), jakieś fajne światło i koniecznie małą wnękę na wszystkie żele i szampony jak się zmieści.
Link do komentarza
Cytat

Ta substancja to folia w płynie.
Woda dostaje się pod płytki przez fugi a nie bezpośrednio przecieka przez kafelki.Do takiej kabiny warto jest zainwestować w fugi epoksydowe a sama kabinka bez brodzika to naprawdę piękna ozdoba każdej łazienki.
Oto najlepszy przykład Camea.......



To nie kabina to parawan .
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...