Skocz do zawartości

Recommended Posts

DROGA PANI 'qbusiowa' MOŻE PANI SIĘ DOWIEDZIEĆ COŚ O OKNACH DOBROPLASTU. FIRMA DOBRA I OKNA MAJĄ ŁĄDNY OPŁYWOWY KSZTAŁT I MAJĄ 4 STOPNIE OTWIERANIA. GÓRNĄ WENTYLACJĘ, DOLNĄ WENTYLACJĘ, UCHYLNO-ROZWIERALNE I ROZWIERALNE. NA PODKARPACIU O OKNA TAKIE MOŻNA SIĘ DOPYTAĆ W MARKECIE MAJSTER I MRÓWKA. JEŚLI CHODZI O ZAMÓWIENIE, TO NAJLEPIEJ ZAMAWIAĆ W MARKECIE, BO W FIRMIE CZASEM W RAZIE JAKICHKOLWIEK REKLAMACJI MOGĄ NIE ODBIERAĆ TELEFONÓW, A MARKET UMIE ZAŁATWIĆ. NO I OD RAZU MONTAŻ JEST W CENIE OKIEN.


PS. ZAPOMNIAŁAM DODAĆ, ŻE OKNA Z TEJ FIRMY SĄ TANIE, A DOBREJ JAKOŚCI. POLECAM!!! I JAK KUPOWAĆ, TO W MARKETACH, KTÓRE MAJĄ TE OKNA, BO MONTAŻ BĘDZIE W CENIE OKIEN. I PROSZĘ PROSIĆ PRZY KUPNIE O RABATY, TO MOŻE WYJŚĆ JESZCZE TANIEJ! POZDRAWIAM !!!! Edytowano przez mozart (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

DROGA PANI 'qbusiowa' MOŻE PANI SIĘ DOWIEDZIEĆ COŚ O OKNACH DOBROPLASTU. FIRMA DOBRA I OKNA MAJĄ ŁĄDNY OPŁYWOWY KSZTAŁT I MAJĄ 4 STOPNIE OTWIERANIA. GÓRNĄ WENTYLACJĘ, DOLNĄ WENTYLACJĘ, UCHYLNO-ROZWIERALNE I ROZWIERALNE. NA PODKARPACIU O OKNA TAKIE MOŻNA SIĘ DOPYTAĆ W MARKECIE MAJSTER I MRÓWKA. JEŚLI CHODZI O ZAMÓWIENIE, TO NAJLEPIEJ ZAMAWIAĆ W MARKECIE, BO W FIRMIE CZASEM W RAZIE JAKICHKOLWIEK REKLAMACJI MOGĄ NIE ODBIERAĆ TELEFONÓW, A MARKET UMIE ZAŁATWIĆ. NO I OD RAZU MONTAŻ JEST W CENIE OKIEN.


PS. ZAPOMNIAŁAM DODAĆ, ŻE OKNA Z TEJ FIRMY SĄ TANIE, A DOBREJ JAKOŚCI. POLECAM!!! I JAK KUPOWAĆ, TO W MARKETACH, KTÓRE MAJĄ TE OKNA, BO MONTAŻ BĘDZIE W CENIE OKIEN. I PROSZĘ PROSIĆ PRZY KUPNIE O RABATY, TO MOŻE WYJŚĆ JESZCZE TANIEJ! POZDRAWIAM !!!!


dziekuje Pani za odpowiedz icon_smile.gif
nie wiem tylko czy u mnie gdzies znajde .. ale poszukam ... zawsze warto posprawdzac wszystkie oferty icon_smile.gif
ja mieszkam w mazowieckim ... Edytowano przez qbusiowa (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

dziekuje pani za odpowiedz Array="" style="vertical-align:middle" Array border="0" alt="icon_smile.gif">
nie wiem tylko czy u mnie gdzies znajde .. ale poszukam ... zawsze warto posprawdzac wszystkie oferty Array="" style="vertical-align:middle" Array border="0" alt="icon_smile.gif">
ja mieszkam w mazowieckim ...



Konkretnej firmy nie polecę bo nie można za kogoś ręczyć wszystkim nie dogodzisz.

Ale coś takiego pokarzę .Wszystkie z ciepłą ramką .
ideal6000passivhaus.jpg

Brak obrazka

profil-okienny.jpg

efc72640bf660181_294x240_rozmiar-niestandardowy.jpg Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
z wymianą okien nie ma co czekać, aż ocieplą blok. polecam zajrzeć na strony http://www.wzorowy.pl/cncat_search.php?s=9...okna+dobroplast są tam inne też firmy, o których mówił przedmówca. nie ma co za dużo na okna wydawać. ważne by były szczelne i dawały w środku ciepło. na temat wymiany okien w blokach kiedyś się dowiadywałam, że nie można np. zmieniać sobie koloru, czy czasem wyglądu okna. chodzi o to, że w bloku okna mają wyglądać tak samo, czyli np jeśli w większości okien na środku okna jest słupek, to sąsiad który wymienił okno a ono ma przesunięty słupek to już jest różnica. a na to właściciele domów zwracają uwagę.

A czy Pani mieszka może w domu spółdzielczym?, bo musi się Pani wtedy dowiedzieć,gdyż niektóre spółdzielnie dofinansowują wymianę okien - bo za montaż okien dają zwrot pieniężny. trzeba by było się do nich zgłosić i zapytać o taki zwrot! pozdrawiam
Link do komentarza
'Jani_63' i Droga Pani! o promocję teraz w firmach może być trudniej, bo to już nowy rok. wiem, że pod konie 2011 r. oknoplast miał fajną promocję lecz montaż dopiero na koniec marca. My zrobiliśmy wycenę okien domku jednorodzinnego i w oknoplaście za 21 okien wyszło 15 tyś zł, natomiast w dobroplaście wycenili nam okna za 10300 zł z montażem. Oka to samo miały w profilach. Nawet mogę powiedzieć, że dobroplast ma jeszcze dodatkowo lepsze kształty. także warto wcześniej się popytać i pokalkulować. na okna w dobroplaście bez obiecanych promocji czeka się 3 tygodnie bądź jak mniej okien to znacznie krócej. pozdrawiam

Może Pani podejść do marketu budowlanego i popytać się o okna. podaję namiary: OBI Market Budowlany ul. Puławska 427 02-801 Warszawa, woj. mazowieckie oraz OBI Market Budowlany ul. Radzymińska 166 03-574 Warszawa, woj. mazowieckie
Link do komentarza
Gość mhtyl
No i przede wszystkim Veka nie robi okien ,bynajmniej o tym nie słyszałem , słyszałem natomiast że wielu producentów (mniejsza o ich nazwy) robi okna na profilu Veka.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...