Skocz do zawartości

euroster 2000TX ustawienie progr. ""0""


Recommended Posts

Sterownik ustawiony 2 m-ce temu na temp.calodobowa program O czyli 7 ST. a od paru dni w mieszkaniu temp.15,5 st. kaloryfery gorace piec chodzi, kolezanka opiekujaca sie moim mieszkaniem nie wie co ma zrobic a ja poza miejscem zamieszaknia jeszcze 2 m-ce, i wlosy mi sie jeza za rachunki jakie dostane, prosze o pomoc!
Link do komentarza
Gość gawel
Z tego co widze to regulator bezprzewodowy. To pytanie gdzie on się dokladnie znajduje , czy np nie lezy na oknie lub podlodze?? trzeba to połozyć ok 1,5 metra od ziemi w jakims cieplejszym pomieszczeniu, ewentualnie sprawdzić czy baterie są porzadku
Link do komentarza
Cytat

Z tego co widze to regulator bezprzewodowy. To pytanie gdzie on się dokladnie znajduje , czy np nie lezy na oknie lub podlodze?? trzeba to połozyć ok 1,5 metra od ziemi w jakims cieplejszym pomieszczeniu, ewentualnie sprawdzić czy baterie są porzadku


Gawel, bardzo Ci dziekuje za inf. poinf.kolezanke,ja tez myslalam ze baterie wyladowane, do jutra
ps. tak to regulator przezprzewodowy i stoi w pokoju na kredensie 90 centymetrow od ziemi.
Link do komentarza
Gość gawel
90 cm od podłogi to za nisko są silne mrozy wiec i w domu chłodniej. Ponieważ jak rozumiem mieszkanie chwilowo nie jest używane zależy tylko na niezamarzaniu. Pocieszę cię że 15 st C to też nie kosmos i nie powinnaś się obawiać za specjalnie rachunku, nic się nie dzieje. A koleżance poradź niech połozy programator wyżej nieco i w jakim nasłonecznionym pomieszczeniu wtedy w dzień trochę mniej gazu pójdzie bez szkody dla instalacji Edytowano przez gawel (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

90 cm od podłogi to za nisko są silne mrozy wiec i w domu chłodniej. Ponieważ jak rozumiem mieszkanie chwilowo nie jest używane zależy tylko na niezamarzaniu. Pocieszę cię że 15 st C to też nie kosmos i nie powinnaś się obawiać za specjalnie rachunku, nic się nie dzieje. A koleżance poradź niech połozy programator wyżej nieco i w jakim nasłonecznionym pomieszczeniu wtedy w dzień trochę mniej gazu pójdzie bez szkody dla instalacji


Witam ponownie,
ja mam rolety antywlamaniowe dlatego nie jest naslonecznione-czytaj- ciemno!
czyzby baterie najwyzszej jakosci wyladowaly sie po 3 m/cach wlaczenia sterownika,czy fiksuje piec,teraz mowi mi kolezanka ze pokretla na grzejnikach mialam wlaczone na maxa czy to moze byc tez powodem tej temp.15,5 st. czy inny wariant bierzesz jeszcze pod uwage......
dzieki wielkie za inf.
6-02br.
Okazuje sie ze baterie sa dobre, a kaloryfery bardzoooooooo gorace przy temp.15,5 st. ustawione zostaly galki na temp, 3 st.i od wczoraj spadla temp.do 12 st. wedlug relacji kolezanki sterownik nawalil chyba ,wiec jak ustawic kaloryfery na stala temp.?czy taka ktora ustawila to dobra? poniewaz piec bedzie w ciagle pracy jeszcze miesiac, prosze Pawel o wskazowki
Edytowano przez Maja Kobus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...