Skocz do zawartości

wełna szklana


Gość

Recommended Posts

Gość Redakcja__
Podstawowe parametry techniczne wełny szklanej są zbliżone do tych, jakie uzyskuje wełna skalna popularnie nazywana mineralną. Natomiast z ogólnie dostępnego asortymentu tych wyrobów, wełna szklana o bardzo małym ciężarze objętościowym rzędu 15 kg/m3 wykorzystywana jest przede wszystkim do ocieplania poddaszy użytkowych. Wykazuje ona znacznie większą sprężystość w porównaniu z wełną skalną, dzieki czemu łatwiej się ją mocuje i lepiej wypełnia wszelkie zakamarki. Wełna szklana tak jak i wełna skalna nie są w jakimkolwiek stopniu szkodliwe dla zdrowia. Jedynie podczas montażu może nastąpić podrażnienie skóry przez ostre włókna tych materiałów.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 7 lata temu...
Wełna skalna używana jest wewnątrz pomieszczeń, gdzie izolacja nie będzie poddawana obciążeniem mechanicznym. Może być używana tam, gdzie wymagane jest zwiększone pochłanianie dźwięku.
Na rynku dostępna jest ekologiczna wełna, produkowana w technologii ECOSE. Pomimo tego, zachowała wszystkie właściwości co tradycyjna wełna. Produkt nie zawiera takich związków jak formaldehyd, akryl oraz fenol, jest bezzapachowa oraz łatwiejsza w montażu.
Link do komentarza
Cytat

Wełna skalna używana jest wewnątrz pomieszczeń, gdzie izolacja nie będzie poddawana obciążeniem mechanicznym. Może być używana tam, gdzie wymagane jest zwiększone pochłanianie dźwięku.
Na rynku dostępna jest ekologiczna wełna, produkowana w technologii ECOSE. Pomimo tego, zachowała wszystkie właściwości co tradycyjna wełna. Produkt nie zawiera takich związków jak formaldehyd, akryl oraz fenol, jest bezzapachowa oraz łatwiejsza w montażu.



proszę się bardziej postarac, może znajdzie pan wątki starsze niż ten z 2004r. - jako eRzecznik zdecydowanie się pan nie sprawdza....
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

proszę się bardziej postarac, może znajdzie pan wątki starsze niż ten z 2004r. - jako eRzecznik zdecydowanie się pan nie sprawdza....




Panie adiqq widocznie nie zauważyłem tej daty, ale widzę, że Pan również odwiedza i czyta takie tematy więc czemu ja mam tego nie robić?

Panie bajbaga naprawdę nie wiem skąd ma Pan takie źródło informacji bo ta kwota jest wręcz niedorzeczna i śmieszna. Bardzo chciałbym tyle zarabiać i chyba nie tylko ja icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...