Skocz do zawartości

Sufit podwieszany


many

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów :
Obecnie mam problem i obawy co do mojego projektu ale myślę ze z waszą pomocą mi się uda to zrealizować , a mianowicie chodzi mi o to :
Za nie długo będę miał pokój na poddaszu i tam wszystko zrobione jest z re gipsów a sufit również będzie on z re gipsów na takich metalowych "szynach" czy jak to się tam nazywa i chce zawieść pod sufitem kwadrat również zrobiony z rigipsów za pomocą łańcuszków czy sznurka albo może macie jakiś fajniejszy pomysł to proszę pisać.Kwadrat taki 100x100cm o grubości 10cm nie wiem ile będzie to ważyć i jak to zawiesić by nie było zagrożenia ze mi to spadnie na głowę, myślałem aby wkręcić jakieś kołki w te metalowe "szyny" ale czy to będzie bezpieczne??Nie mam dostępu do stropu ponieważ to jest stare budownictwo , zwracam się z prośbą do was by rozważyć owy projekt.Głownie chodzi o to by miedzy sufitem a owym kwadratem była "luka" z 10 cm bo mam zamiar w tym kwadracie zrobić efektywne oświetlenie mojego pokoju..

Pozdrawiam Edytowano przez many (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Blachowkrętem do stalowej szyny (ceownika)? Pewnie masz strop kleina?
Wg. mnie musiałbyś najpierw nawiercić dziurę pod gwintownik a potem ją nagwintować, tylko ze to "ciężka" pozycja do takiej pracy.
Wkręć zwykłe kołki rozporowe - takie trochę dłuższe - w przestrzeń pomiędzy szynami i po robocie.
Powinieneś trafić w jakąś cegłę.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...