Skocz do zawartości

tanie odnowienie elewacji


Recommended Posts

Elewacja mojego domu to tylko tynk cem-wap i tak ma pozostać. Po wymianie okien i drzwi pojawiły się jednak ślady po innych materiałach /nieco inny kolor/. Nie chcę barwników. Czym można całość pomalować, aby uzyskać barwę tynku cem-wap i jednocześnie zostały przykryte w/w ślady? Jaki efekt przyniesie pomalowanie wałkiem dającym efekt baranka, wykorzystując odpowiednio rozcieńczoną zaprawę tynkarską? Może taraboną bez barwnika, ale wtedy /ze względu na biały cement/ będzie kolor zbliżony do białego.
Elewacja ma 20 lat i należałoby czymś zmyć,odtłuścić. Poza tym tynk jest zdrowy.
Metoda ta jest związana z ograniczonymi środkami.
Co o tym sądzicie?
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Elewacja mojego domu to tylko tynk cem-wap i tak ma pozostać. Po wymianie okien i drzwi pojawiły się jednak ślady po innych materiałach /nieco inny kolor/. Nie chcę barwników. Czym można całość pomalować, aby uzyskać barwę tynku cem-wap i jednocześnie zostały przykryte w/w ślady? Jaki efekt przyniesie pomalowanie wałkiem dającym efekt baranka, wykorzystując odpowiednio rozcieńczoną zaprawę tynkarską? Może taraboną bez barwnika, ale wtedy /ze względu na biały cement/ będzie kolor zbliżony do białego.
Elewacja ma 20 lat i należałoby czymś zmyć,odtłuścić. Poza tym tynk jest zdrowy.
Metoda ta jest związana z ograniczonymi środkami.
Co o tym sądzicie?



Możesz odnowić tylko wokół okien i drzwi :
Brak obrazka Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...