Skocz do zawartości

Szalunki z plastiku?


Recommended Posts

Mam pytanie, czy miał ktoś z Was styczność z czymś takim jak szalunki wykonane ABSu? Będąc na tegorocznych targach BUDMA w Poznaniu spotkałem się czymś takim, według opisu producenta są one łatwe w użyciu, szybie w montażu, lekkie, można ich użyć ponad 100 razy. Mam firmę budowlaną i poważnie zastanawiam się nad zakupem, chciałbym jednak uzyskać jakieś opinie na ten temat. Bardzo proszę o jakieś komentarze jeśli mieliście już kiedyś styczność z czym takim.
Link do komentarza
Witam,
Ja miałem okazję korzystać z plastikowych szalunków. Byłem mile zaskoczony bo po raz pierwszy korzystałem z tego rozwiązania a mimo to nie mieliśmy żadnych problemów z montażem, uzyskana ściana nie wymagała dodatkowej obróbki, z czyszczeniem też nie było większych problemów. Szalunki z których korzystaliśmy zostały wypożyczone od firmy INTER-BIS z Nowego Sącza, która chyba jako jedyna w Polsce ma takie szalunki w ofercie.

pozdrawiam


DSC01446.jpg


DSC01446.jpg


DSC01446.jpg


DSC01446.jpg

Link do komentarza
Cytat

Szalunki z których korzystaliśmy zostały wypożyczone od firmy ............. z Nowego Sącza, która chyba jako jedyna w Polsce ma takie szalunki w ofercie.


Tu się mylisz... firma wymiona przez Ciebie nie ma monopolu na Polskę.
Ale możesz się podzielić kosztami wynajmu tego systemu... może zainteresuje to innych.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...