Skocz do zawartości

Kominek a sprzet rtv?


Recommended Posts

Witam ,mam takie małe pytanko...Czy to nie będzie jakos wadziło lub nie bedzie problemem gdy na tej samej scianie salonu gdzie jest kominek bedzie ustawiony sprzet rtv tzn. na scianie tv i jakies glosniczki obok??? Szerokosc tej sciany to 2,5 metra kominek w rogu na samym poczatku a sprzet oddalony by był o 1,5-2 metry,czy to oby nie strzał w kolano???z góry dzieki za opinie:)
Link do komentarza
Cytat

Ja czytałam, że najlepiej jeśli wróciłoTV jest na ścianie prostopadłej do kominka. Array="" style="vertical-align:middle" Array border="0" alt="icon_smile.gif">



Najlepiej będzie jak wmontujesz w miejsce wkładu kominkowego TV do tego

trzeba zaopatrzyć się w płytę DVD z nagranym płomieniem z kominka ogniska itd...

i pilotem będziesz zmieniać kanał raz na TVN24 ,potem na TV Trwam i znowu na ogień w kominku.


Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodnie temu...
  • 7 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
Kominek i sprzęt na tej samej ścianie to nie jest najlepszy pomysł. Przede wszystkim jak zauważono wcześniej będziesz męczył wzrok który będzie kolokwialnie mówiąc latał pomiędzy płomieniem a tym co akurat oglądasz. Będzie cię to rozpraszać i męczyć. Co do odległości to trudno tak na szybko coś pisać bo nie wiemy jaki to kominek - czasem wystarczy kilkadziesiąt centymetrów czasem nie. Jednak przy tej odległości którą podałeś powinno być ok ale zastanów się czy dobrze płomień będzie współgrał z tym co oglądasz.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...