Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• widzisz jak ładnie trafiony w fakturę zostałeś jak ma łopatę  - jak nie ma to pewnie oszczędnościowo z deski wystruga - chyba że też nie ma to kijem będzie kopał - bo inaczej to musi kupić   studzienki też oszczędnościowo z gooowna ulepi a geowłókninę w włosów - utka jak mu podrosną nie wspominając co przy okazji może rozpirzyć , a potem będzie musiał za naprawienie zapłacić skoro nie widzisz że Twoje rozwiązanie też niesie za sobą koszty to nie chodź do okulisty , bo nie ma poco - lepiej idź do ortopedy . i jeszcze ta wisienka na torcie ułóż kostkę przy budynku - NIE ARANIA GŁOWO Odsuń z metr od budynku bo wodę blokujesz przy ścianie - podpływa normalnie a odparować nie ma jak - byś trochę się wysilił poczytał moich postów to pewnie byś wyczytał nawet kto to sformułował. czyli fakturka za poniesione nakłady w celu wykonania Twoich wypocin należy się tobie bez 2 zdań.   do czego inwestorowi wiadomości na temat czegoś co mu  nie pomoże ???? chyba żeby wydrukować i w kiblu powiesić - ale to tuszu szkoda -  ale biorąc pod uwagę że tonący brzytwy się chwyta To jak wiem jak to może przetestuję a nóż się uda - Zenek obudź się to inna forma marketingu  w razie nie pomoże - ale myśmy przecież o tym pisali Tu na forum nie prowadzę - poza forum owszem po co jestem na forum ? żeby prostować takie pokrzywione pomysły jak powyższe różnych zdajemisiów i inwestorom którzy szukają informacji czy ich problem jest do rozwiązania - wskazać że jest do rozwiązania i wręcz do zapomnienia.   za zgodą i wiedzą redakcji moja rada znajduje się w każdym moim poście w TZW. stopce . informacja że temat da się rozwiązać  - jest darmowa - za resztę się płaci  jak w restauracji czytasz menu za darmo , ale jak już zamawiasz to jest rachuneczek z menu utrzymuje się restaurator a z suchych piwnic ja i co dodajemy do kotleta to nasza tajemnica - liczy się efekt.   i tu masz rację ZDAJE CI SIĘ - bo nie mając bladego pojęcia o przyczynach - zaczynasz leczyć katar okładami z lodu na klatę . Wyprostować Ci coś jeszcze zdajecisiu ??? biorę odpowiedzialność za to że jak budynku chemią nie skazi to niesprawny dren w niczym mi nie będzie przeszkadzał w wykonaniu suchej piwnicy popatrz człowieczku malutki i chłop nie ma paranoi a ten kierunek namakania jest wielce prawdopodobny - ale o tym trzeba wiedzieć a nie zdajemisiować teraz to chyba wszystko
    • Gość Bożena Olejnik
      A CZY KTOŚ WIE JAK MOŻNA UNIKNĄĆ OPŁATY ADIACENCKIEJ SKORO MINĘŁO 3 LATA OD STWORZENIA WARUNKÓW DO PODŁĄCZENIA A GMINA PO TYCH TRZECH LATACH I 10 MIESIĄCACH PRZYSŁAŁA DECYZJE MIESZKAŃCOM ULICY O OPŁATACH ADIACENCKICH ZA KANALIZACJE . DOKŁADNIE JEST TAK : dzień stworzenia warunków do podłączenia sama gmina w decyzji podaje za 15 )1. 2016 a decyzje dostarcza mieszkańcom w moim przypadku 13. 11. 2019
    • Pierwsza warstwa gotowa.     https://youtu.be/DqVgfF3c83o
    • Jak liczyć umiesz tak jak używać języka polskiego, to... szkoda gadać
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...