Skocz do zawartości

Zabudowana kabina prysznicowa, a płytki


wredniak

Recommended Posts


Nie koniecznie ,ale ja bym bym położył bo nie wiadomo co za kilka lat tam postawisz i wtedy trzeba będzie płytki kłaść a tak problem będzie z głowy tym bardziej że duży koszt położenia płytek nie będzie.I co jeszcze najważniejsze potem możesz nie dokupić takich samych płytek.
Link do komentarza
Cytat

Jeśli nie ma wanny to kabina w głębokim brodzikiem to moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie. Sama się na takie w mieszkaniu zdecydowałam i w niczym mi to nie przeszkadzało. icon_smile.gif

Co do płytek ja bym jednak wszędzie zrobiła. icon_smile.gif




Zależy co dla Kogo... Jeśli rezygnuje się z wanny ponieważ trudnością jest wejście do niej to nie ma sensu kupować kabiny z wysokim brodzikiem. W linku podana jest kabina 90 x 90 więc wysoki brodzik na kąpiel raczej nie pozwoli - co innego większy rozmiar kabiny icon_smile.gif Ale to tylko moje zdanie.
Link do komentarza
Cytat

Witam.
Czy jeżeli posiadamy taką zabudowaną kabinę prysznicową http://www.leroymerlin.pl/produkty/kabina-...1301665836.html
to trzeba kłaść płytki na ścianie za nią? Czy to nie jest konieczne?



Nie trzeba kłaść płytek. Tego typu kabina złożona na silikon może nawet stać w pokoju .Jest całkowicie szczelna a przy drzwiach bryzgoszczelna. Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Zależy co dla Kogo... Jeśli rezygnuje się z wanny ponieważ trudnością jest wejście do niej to nie ma sensu kupować kabiny z wysokim brodzikiem. W linku podana jest kabina 90 x 90 więc wysoki brodzik na kąpiel raczej nie pozwoli - co innego większy rozmiar kabiny icon_smile.gif Ale to tylko moje zdanie.


Ale spokojnie można jej używać jako miski do namaczania np. firan czy pościeli. Albo wykąpie się w niej dziecko nie robiąc gigantycznego bałaganu.
Link do komentarza
Jeśli nie ma wanny, głęboki brodzik przydaje się do moczenia nóżek i paru bardziej praktycznych rzeczy, o których piszecie powyżej.

Jeśli kiedyś zdecydujesz się zmienić taką kabinę, to raczej przy okazji poważnego remontu łazienki, więc pewnie i kafle wtedy zmienisz. Więc układanie ich za kabiną raczej nie ma sensu, ale... ja bym ułożyła icon_smile.gif Może to jakas chorobliwa zapobiegliwość.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...