Skocz do zawartości

Szukam ekipy do wymiany okien - Kraków


Recommended Posts

Witam serdecznie,
potrzebuje wymienić wszystkie okna w mieszkaniu, ktoś zna jakąś solidną firmę z Krakowa, która to zrobi szybko i sprawnie?
Google wypluwa takie strony jak:
- oknawawel.com
- oknokrak.pl
- naprawaokien.eu
- brygada102.pl
- ekoplast-krakow.pl
- eco-dom.pl
Ktos mial moze do czynienia z, ktoras z tych firm? Moze cos innego? Z góry dziekuje za wszystkie opinie, pozdrawiam.
Link do komentarza
Jaki problem ,udajesz się do danego producenta czy hurtownika okien i pytasz się gdzie montowane były ich okna ,jeżeli nie będzie miał nic do ukrycia to bez problemu poda Ci adresy ,udasz się do tych osób i wszystkiego się dowiesz. To jest najlepszy sposób zdobyć konkretne informację.
Link do komentarza
Cytat

Jaki problem ,udajesz się do danego producenta czy hurtownika okien i pytasz się gdzie montowane były ich okna ,jeżeli nie będzie miał nic do ukrycia to bez problemu poda Ci adresy ,udasz się do tych osób i wszystkiego się dowiesz. To jest najlepszy sposób zdobyć konkretne informację.


Chyb ten problem nie taki mały.... Najpierw "te osoby" musiałyby upoważnić producenta do podawania ich danych obcym osobom...
Czy Chciałbyś żeby co 2-3 dni jacyś obcy ludzie przyjeżdżali Ci do domu i zwiedzali wszystkie pokoje pod pretekstem kontroli jakości wykonania?
Pomysł dobry, ale raczej niewykonalny w dobie ochrony danych osobowych. Raczej proponowałbym zacząć od drugiej strony - popytać sąsiadów, którzy w ostatnich czasach instalowali okna i ich zapytać o opinie nt. firm istalujących i samych okien. Przy okazji można poznać nowych ludzi, coś wypić, itp... icon_biggrin.gif


Jestem pewien, że wszyscy klienci firm instalujących sejfy zgodzili by się na propozycję bycia "referencją" ... icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Chyb ten problem nie taki mały.... Najpierw "te osoby" musiałyby upoważnić producenta do podawania ich danych obcym osobom...
Czy Chciałbyś żeby co 2-3 dni jacyś obcy ludzie przyjeżdżali Ci do domu i zwiedzali wszystkie pokoje pod pretekstem kontroli jakości wykonania?
Pomysł dobry, ale raczej niewykonalny w dobie ochrony danych osobowych. Raczej proponowałbym zacząć od drugiej strony - popytać sąsiadów, którzy w ostatnich czasach instalowali okna i ich zapytać o opinie nt. firm istalujących i samych okien. Przy okazji można poznać nowych ludzi, coś wypić, itp... icon_biggrin.gif


Jestem pewien, że wszyscy klienci firm instalujących sejfy zgodzili by się na propozycję bycia "referencją" ... icon_lol.gif


No z tymi osobami masz rację, ale jak duża i solidna firma to i w budynkach użyteczności publicznej na pewno tez montowali a tam to już każdy może się udać i zaciągnąć języka.
Link do komentarza
z tych firm które wymieniłeś mogę Ci polecić brygade102 gdyż sam ich zatrudniałem jakiś rok temu do wymiany okien na nowe. Szczegółów już nie pamiętam, ale wiem, że na pewno nic nie spartaczyli bo okna sprawdzają sie znakomicie.
Ale zawsze możesz skorzystac z rad moich przedmówców i popytac sąsiadow, ewentualnie podzwonic po firmach.
Link do komentarza
  • 3 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...