Skocz do zawartości

Zawiasy do drzwi bezprzylgowych Opinie


Recommended Posts

Tak jak w tytule, jako Deweloper mam w branży budowlanej spore doświadczenie.
szukałem wiele informacji na temat drzwi bezprzylgowych i okuć stosowanych do ich montażu okazuje się że mało jasnych i pomocnych informacji można dziś znaleźć .

Na podstawie swoich doświadczeń opiszę własne spostrzeżenia dotyczące tego tematu.

Drzwi Bezprzylgowe ( bezfelcowe) : Warto rozglądać się za drzwiami z tak zwanym wypełnieniem,, plastra miodu,,,
są w przestępnej cenie cechują się niską wagą i dobrze wyglądają, nawet po 6 latach i sporym natężeniu użytkowania.

Zawiasy do drzwi bezprzylgowych : to najważniejsze elementy wyposażenia drzwi, do tego typu drzwi mamy możliwość wyboru zawiasów UKRYTYCH oraz WIDOCZNYCH (te drugie są według mnie za słabe i wykluczają się z założeniem klienta ( bo jeżeli montujemy drzwi które tworzą jedną płaszczyznę ze ścianą, to po co mają wystawać zawiasy ?).

W Polsce jeszcze kilka lat temu ciężko było o zawiasy ukryte, za to dziś można wybierać. Choć należy zachować ostrożność i nie dać się nabrać na tanie blaszkowe( polskie) bądź chińskie podróbki. Spotkałem się z wieloma markami w których nie można było przeprowadzić poprawnej regulacji lub porostu po roku drzwi się opuszczały

Zawiasy Simonswerk- dobre solidne zawiasy (bardziej nadające się do ciężkich drzwi), jedynym minusem jest cena

Zawiasy ISTAR - Te zawiasy sprawdziły się pod każdym względem, korzystna cena, parametry oraz możliwości .

DSC01446.jpg

Edytowano przez tadeusz42 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Szukam powodu dla którego napisałeś ten post i jedyne co mi przychodzi do głowy, to zestawienie ze sobą dwóch marek zawiasów do drzwi bezprzylgowych. Nie mam w tym takiego doświadczenia by się "mądrzyć", więc pozostawię to bez komentarza..
Ale nie zgadzam sie z pierwszą częścia - polecasz drzwi na plastrze miodu. To najtańsza opcja i niemal w każdej firmie można swoje drzwi wzbogacić o wyepłenienie z płyty po to, by drzwi były mocniejsze, cichsze i mialy dłuższą żywotność.. Także Twoja propozycja jest dość oryginalna..
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...