Skocz do zawartości

Czy domy z płaskim dachem wrócą?


Recommended Posts

niedawno pokochałam minimalizm... podobno dziś to się nazywa "neominimalizm" ;) Sęk w tym, że właśnie pół roku wcześniej zamieszkałam w domu wg projektu gotowego. I... nigdy więcej! Popieram Pana Architekta w 100%. Tylko nowoczesność, tylko biel, światło i indywidualne rozwiązania. Też byłam taką "głupią gąską", która "zakochała się" w domu z katalogu. Urządziłam go tradycyjnie, a teraz się w nim duszę. Marzę o nowoczesnej kostce. Widzę wszystkie wady konstrukcji, jaką wznieśliśmy. Wiem już czego mi brakuje, co bym zmieniła. Ech, podobno pierwszy dom buduje się dla wroga... Smutno mi, że zmarnowaliśmy tak wiele ciężko pożyczonych pieniędzy...za które moglibyśmy mieć coś, co by nas satysfakcjonowało. Tak więc, zachęcam do projektów indywidualnych. A prezentowany w artykule dom jest... CUUUUDNY ! Gratuluję i życzliwie zazdroszczę ;) pozdrawiam....
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
Gość Dach płaski to oszczędność
A jeszcze jak odwrócony przy dobrym wykonaniu ma żywotność samego domu bez żadnych remontów po drodze. Zwykły nawet"tani" z blacho dachówką to remont lub malowanie po nastu latach. Same plusy.
Link do komentarza
  • 9 miesiące temu...
  • 4 lata temu...
Gość Heniek
Dom ma być przede wszystkim praktyczny do mieszkania, funkcjonalny -a ten jest wybitnie. To jak wygląda z zewnątrz to jest bardziej sprawa sąsiadów (chociaż ten dom nie jest zły -trochę okna mogłyby byc ciekawsze, ale możliwe, ze chodziło o koszty). Dodatkowo to jaki mamy dom powinno być powiązane z tym ile mamy funduszy. Lepiej mieć skromniejszy dom, na który nas stać niż "wypasiony" który oglądamy tylko na zdjęciu, albo za który musimy spłacać niewyobrażalny kredyt, który potem nie pozwala nam spać.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...