Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
gomesz

tynki osłona puszek elektrycznych

Recommended Posts

dawniej upychano starymi gazetami, tynk po wyschnięciu delikatnie obstukujesz (palcem, rękojeścią śrubokręta) w miejscu puszki wydaje głuchy odgłos.
w hurtowniach elektr dostępne są specjalne dekielki.
  • Lubię to 1

Cytat

witam
chciałbym się dowiedzię czym zabezpieczyć puszki przed tynkami tak aby nie zagipsowano otworów.

Nie wiem jak to się nazywa fachowo ,ale u mnie murarze jak tynkowali dawali takie włochaty materiał ,że jak po otynkowaniu w miejscu puszki wystawały takie małe włoski. Łatwo było zlokalizować puszkę po otynkowaniu. Ale też śmiało można użyć gazet a nawet foli takiej z tych cieńszych.
  • Lubię to 1

W markecie widziałemn takie dekielki, ale jak ich nie ma to tragedia się nie dzieje, mi tynkowali bez zakrywania (tynk cw), później po wyschnięciu wszystko ładnie się wykruszyło przy wyciąganiu przewodów.

7622.jpg
  • Lubię to 1

dzięki koledzy icon_biggrin.gif

jeszcze nie pytałem tinkarza jak zabezbieczy puszki,ale mysle ze on się tym sam zajmie,skoro osobisćie zabezpieczą okna.

Cytat

dzięki koledzy icon_biggrin.gif

jeszcze nie pytałem tinkarza jak zabezbieczy puszki,ale mysle ze on się tym sam zajmie,skoro osobisćie zabezpieczą okna.

ale tak na wszelki wypadek zrób sobie jakieś zdjęcia czy film , albo przynajmniej rysunek pozwalający na znalezienie tego o czym zapomniano

Cytat

jeszcze nie pytałem tinkarza jak zabezbieczy puszki,

Czyżbyś miał na myśli naszego Tinka (tinkarza ) icon_mrgreen.gif

tak,tak fotki zapewne zrobie,jednak pozostały mi jeszcze połorzenie kabli do monitoringu koncentryk łączony z dwoma przewodami i tak się zastanawiam gdzie je umiejscowić na rogach budynku troche zawadzają rynny.

juz ekipa tinkarzy mam jednak czekam do marca

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...