Skocz do zawartości

Pomoc w budowie pawilonu. (fundamenty 5m x 5m)


Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.

Chciałbym abyście mi doradzili w paru sprawach. A mianowicie przymierzam się do budowy pawilonu. Ma być to budynek o wymiarach 5m x 5m z płaskim dachem.
Teraz pytania ;
1. Jakie będą najlepsze (tanie) fundamenty ?? <---- ważne
2. Z czego zbudować ściany?? (jaki materiał)

Najlepiej jakbym dostał od Państwa informacje jak najlepiej i najtaniej zbudować taki pawilon.

Pozdrawiam i dziękuję. Edytowano przez macdziabek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.

Chciałbym abyście mi doradzili w paru sprawach. A mianowicie przymierzam się do budowy pawilonu. Ma być to budynek o wymiarach 5m x 5m z płaskim dachem.
Teraz pytania ;
1. Jakie będą najlepsze (tanie) fundamenty ?? <---- ważne
2. Z czego zbudować ściany?? (jaki materiał)

Najlepiej jakbym dostał od Państwa informacje jak najlepiej i najtaniej zbudować taki pawilon.

Pozdrawiam i dziękuję.




Fundament - płyta wylewana z gruszki z izolacją z jakims twardym styropianem PODŁOGA.
Ściany - najtaniej- pojęcie względne - ostatnio znajomy kupił 1000 bloczków z betonu komórkowego za 1/5 ceny - ktoś się przeliczył i mu zostało. Najszybciej - płyta warstwowa.
Link do komentarza
  • 3 lata temu...
Cytat

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.

Chciałbym abyście mi doradzili w paru sprawach. A mianowicie przymierzam się do budowy pawilonu. Ma być to budynek o wymiarach 5m x 5m z płaskim dachem.
Teraz pytania ;
1. Jakie będą najlepsze (tanie) fundamenty ?? <---- ważne
2. Z czego zbudować ściany?? (jaki materiał)

Najlepiej jakbym dostał od Państwa informacje jak najlepiej i najtaniej zbudować taki pawilon.

Pozdrawiam i dziękuję.




ściany postaw z płyty warstwowej, dach również. Na podłogę możesz zastosować ruszt stalowy wypełniony warstwą ocieplenia i wykończ to płytą OSB. Na to możesz położyć wykładzine, panele, czy płytki.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...