Skocz do zawartości

Przeciekąjace schody tarasowe


Recommended Posts

Witam serdecznie.
Posiadam następujący problem.
Schody zewnętrzne tarasowe pod którymi znajduję się pomieszczenie przeciekają. Na suficie skrapla się woda ( szczególne w jednym miejscu , w którym widac pęknięcie ). Niestety na razie nie ma możliwości położenia na schodach gresu. Schody zostały zaizolowane mapelastic oraz simplastem , a w narożniki została wklejona taśma zabezpieczająca przed przeciekaniem, jednak niestety po tym problem z przeciekaniem nadal występuje. Proszę o radę jak należałoby wykonać wierzchnią warstwę na schodach , aby pozbyć się problemu z przeciekaniem.

Pozdrawiam
Link do komentarza
nie wiem co ci doradzić - ja miałem problem z tarasem pod którym jest garaż...
problem zniknął po położeniu 2 warstw mapelastiku i taśm uszczelniających...
skoro u ciebie problem jest mimo położenia mapelastica, to pewnie masz tam coś źle zrobione...
Link do komentarza
Możesz zrobić zdjęcie tego pęknięcia ?
Być może nadlewka betonowa z środkiem wodouszczelniającym by załatwiła sprawę o ile masz miejsce,
jeżeli to jakieś mała szczelina i zlokalizowałeś to miejsce to ja bym spróbował bitumem zalepić.
Możesz jeszcze coś wybrać np z tych produktów http://ultrament.pl/produkty
ale skoro już stosowałeś i nie dało rady, to bym starał się zlokalizować tą szczelinę-nawet trochę podkuć miejsce zlokalizowania i dać bitum.
Link do komentarza
Szczelina jest tylko delikatnie widoczna tylko od wewnatrz ( wieczorem zamieszcze fotografie ), od zewnątrz nawet przed zrobieniem wyżej wymienionymi środkami nie było po niej śladu . Wokól niej skrapla się woda . Obawiam się ,że podkuwanie zakończyłoby się na wylewaniu na nowo schodów.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...