Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Recommended Posts

• 1 miesiąc temu...
Cytat

Witam,

A czy ktoś z was słyszał o nowy "hicie na zachodzie" - cotton ball light (sznury lampek w kształcie kolorowych kul, wykonane z bawełny)?
Ja przywiozłem dwa sznury z wycieczki do Tajlandii i muszę przyznać, że to świetny element do rozświetlenia i dekoracji wnętrza. Dają nastrojowe, delikatne światło, są w przeróżnych kolorach i pasują niemal wszędzie (nawet w łazience wyglądają ładnie). Poniżej kilka zdjęc (niestety nie moich)
firm_201311_33a185_big.jpg
file.jpg

Pozdrawiam

Zdecydowałem się kupić lampki cotton ball i jestem mega zadowolony, trochę było ciężko dobrać kolory na podstawie zdjęć, ale sprzedawca z allegro, chętnie pomaga i udziela wszystkich informacji. Można wybierać i dobierać z dużej palety kolorów. Kulki zawisły w sypialni i dają super nastrojowe światło icon_biggrin.gif
  • Lubię to 1
  • 4 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
Mi niestety te papierowe z Ikei nie przypadły do gustu. Sam design może i całkiem przyjemny dla oka,ale co do jakości można się już czepiać. Zdecydowanie bardziej coś solidnego,nawet kosztem wyglądu. W przypadku lamp ma to duże znaczenie.
Cytat

Co o tym sądzicie? Podoba Wam się? Bo dla mnie efekt końcowy jest zadziwiający - w odniesieniu do opisu: piłki, sznurki i kleje nie kojarzą się z ładną lampą :P

Trochę ta lampa spod siekiery ale za to obrazki Eidrigeviciusa są fajne i świetnie pasują do takich klimatów .
  • 2 tygodnie temu...
Lampa przede wszystkim powinna być elegancka, dobrze zaprojektowana i dobrze dobrana do wnętrza.
W zależności od tego co chcemy osiągnąć, dyskretną elegancję, albo dominującą kreację, nadającą ton w pomieszczeniu.
W tym przypadku ważne są kolory i rozmiar. Tak, tak - rozmiar ma znaczenie. Do tego dobre lampy to nie Ikea czy inne markety. Takie lampy, często zwykłe, ordynarne podróby są źle wykonane z tandetnych materiałów. Tanie plastiki , czy chałupnicze galwanizacje szpecą wnętrze. Przecież lampa, to jest coś co od razu rzuca się w oczy. Zadbajmy o design i jakość. Mnie przekonują klasyki. Zwłaszcza te duże są niesamowite. Widziałam je na stoisku targowym naszego KLER-a w Mediolanie.

DSC01446.jpg

• 3 tygodnie temu...
Ja preferuj oświetlenie do salonu nowoczesne. Zamiast żyrandoli oczka wbudowywane - na dużych powierzchniach można uzyskać lepsze doświetlenie niż tradycjonalnym żyrandolem. Zamiast oczek mogą być systemy linkowe czy szynowe.
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 rok temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witam,

A czy ktoś z was słyszał o nowy "hicie na zachodzie" - cotton ball light (sznury lampek w kształcie kolorowych kul, wykonane z bawełny)?
Ja przywiozłem dwa sznury z wycieczki do Tajlandii i muszę przyznać, że to świetny element do rozświetlenia i dekoracji wnętrza. Dają nastrojowe, delikatne światło, są w przeróżnych kolorach i pasują niemal wszędzie (nawet w łazience wyglądają ładnie). Poniżej kilka zdjęc (niestety nie moich)

Pozdrawiam

Świetne lampy, bardzo spodobały się mojej nastoletniej córce, mam nadzieję że znajdę takie na allegro icon_smile.gif
  • 3 tygodnie temu...
W kwestii lamp oraz ich niezwykłości,to uważam że przede wszystkim nie należy tutaj przesadzać i wybrać coś zdecydowanie najbardziej optymalnego zarówno pod kątem wyglądu jak i źródła światła. U nas też znajdziecie szeroki wybór lamp.
Cytat

Ja z kolei jestem fanką trochę bardziej nietypowych rozwiązań, zawsze moją uwagę przykuwały lampy wykonane samodzielnie choćby i z najprostszych materiałów, bo wtedy są jedyne w swym rodzaju i współtworzą wnętrze.

wszystko co wykonane samodzielnie jest niepowtarzalne i oryginalne. Tylko trzeba miec czas, checi i jakies umiejetnosci manualne, nie kazdy dysponuje tymi rzeczami na raz icon_smile.gif
Mi się bardzo podobają nowoczesne, okrągłe lapmy.
Np. strasznie mi się podobają te z załącznika icon_smile.gif
Niedługo czeka mnie remont, chyba urządzę jakieś pomieszczenie tak, żeby któraś z nich tam pasowała icon_biggrin.gif

PS ta z rybkami i kulkami wstawiona przez stokrotka jest też super!!

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)
  • Lubię to 1
Witajcie. Chciałem zasięgnąć waszej opinii na temat tych: http://lampywdomu.pl/category/kinkiety-abazury-bordowe abażurów. Mam dosyć długi korytarz (~10 m.b.) na którym mam lampy ścienne (na obydwu ścianach) w odległości 2,5 metrów od siebie. Nie jestem pewien, czy taki styl i kolor będzie pasował do korytarza. Aha - ściany są koloru białego. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.
Cytat

Mi się bardzo podobają nowoczesne, okrągłe lapmy.
Np. strasznie mi się podobają te z załącznika icon_smile.gif
Niedługo czeka mnie remont, chyba urządzę jakieś pomieszczenie tak, żeby któraś z nich tam pasowała icon_biggrin.gif

PS ta z rybkami i kulkami wstawiona przez stokrotka jest też super!!

Te Twoje lampy pasowałyby do designerskiego, nowoczesnego wnętrza, z fajnym fotelem, ekstrawagancką sofą i ciemną podłogą.
i pomocą domową, która by je odkurzala.

Kiedyś czytałam wypowiedz kobiety, która kupiła sobie taki zwisającą, ze szklanych baniek, długości ponad metr. Składała ją z elektrykiem i gdy powiesiła w dwukondygnacyjnym salonie doszło do niej, że trzeba ją będzie zdjąć i rozebrać do mycia.

• 3 miesiące temu...
Ja uwielbiam ozdobne żyrandole. Lubię minimalistyczne wnętrza i jakiś jeden akcent, który ozdabia wnętrze lub je ożywia. Podoba mi się np. taki żyrandol:

Wg mnie, super wyglądałby w jakimś dużym i wysokim pomieszczeniu. Sama chciałabym kiedyś mieć taki w domu.

Edytowano przez Olszaaa (zobacz historię edycji)
  • 2 lata temu...
2 godziny temu, Design06 napisał:

Polecam lampy półkule, wykonywane ręcznie na wymiar.  Można zamówić dla siebie lampę o dowolnej średnicy i kolorze - zarówno na zewnątrz jak i w środku klosza.

4.jpg

Tę wkładkę dekoracyjną wewnątrz klosza też można zrobić samemu ale raczej nie ręcami ...:icon_mrgreen:

• 1 rok temu...
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Utwórz nowe...