Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Orbital


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
omijać ich szerokim łukiem! To zwykli oszuści. Jest miło dopóki się nie okazuje, że przysłali zły towar. Ja usłyszałam po 14 dniach od zgłoszenia reklamacji - wie Pani to jak w loterii a reklamacji żadnej nie będzie! Nawet ochrona praw konsumenta nie pomogła bo tak wystawiają faktury, że nic im nie zrobisz! Brakuje słów.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Popieram poprzedników Orbital Chełm jeden z najgorszych sklepów budowlanych w Chełmie. Drożyzna i fatalnej jakości towar. Zamówiłem towar, który przyszedł i był nie zgodny z tym co na wystawie (wprowadzanie klienta w błąd) do tego fatalna jakość. Zrobili mi montaż, montaż jeszcze gorszy niż towar. Radnej gwarancji ze strony sklepu ani producenta. Po interwencji w urzędach i osobistej rozmowie z prezesem nie doszło do porozumienia. Firma ta nie poczuwa się do niczego. Cała dokumentacja ze sprzedaży jest tak poprowadzona że klient nie może nic zrobić. Oszuści. Przez to mam dodatkowe koszty.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Gość zadowolony klient
Witam.
Jeśli chodzi o składy na terenie Chełma z którymi mi się najlepiej pracowało. To Orbital jest na pierwszym miejscu pod względem obsługi to pełen profesjonalizm. Pod wzdlędem wydawania towaru też nie jest zle. Dostawa na miejsce zalezy jeszcze, który kierowca. Ogólnie pozytyw. Z cenami można się dogadać. Najdroższy w Chełmie jest GREINPLAST.

Wbudowałem z tą firmą dom i muszę powiedzieć, że drugi też bede z nimi budował. Kupowałem klika razy w DOMLUXIE, PERFEKCIE i MAJSTRZE.
Moja klasyfikacja:
1.Orbital
2.Domlux
3. Perfekt
10. Majster
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
Gość majster z Chełma
Można powiedzieć, że najtańszy skład w Chełmie. Za każdym razem porównywałem ceny, czasem konkurencja miała coś minimalnie taniej, ale ogólnie ceny są bardzo dobre.

Jeden z najtańszych składów w Chełmie

W maju kupowałem u nich panele podłogowe wyszło mi taniej niż u konkurencji. Przypadkowo usłyszałem jak klient przyszedł i chciał kupić drzwi za jakiej 800 złotych. Sprzedawca zaproponował mu, że za ok 1000 złotych będzie mógł już kupić drzwi polskie. Sprzedawca odradzał kupno drzwi chińskich. Ludzie kupują badziewie a pózniej wielkie pretensje, że im badziewie sprzedają
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
Kiedyś jedni z droższych - teraz rzeczywiście wszystko jest taniej. Ale i tak panele i drzwi mają dosyć drogo - chociaż taniej niż w DDD i Fachowcu - tam to już calkowita porażka - ceny kosmos.. Obsługa na słabym poziomie - co chwila ktoś się zmienia w magazynie ale z drugiej strony i tak jest duzo lepiej niż w Majstrze - żeby tam się kogoś o coś doprosić - masakra- co chwila kłótnie przy kasie, ale tak to jest jak sie oszczędza i pracownikow jest za malo. Ogólnie daję Orbitalowi 3,5 na 5 punktow - nie jest źle ale maja jeszcze dużo do nadrobienia.
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
Gość działkowicz
zdarzyło mi się u nich kupić dwa razy i dwa razy był problem. Kupiłem wełnę z dostawą niestety ta co przyjechała nie nadawała się do niczego po prostu była mokra - oddałem, z problemem zamienili. Drugi raz to płyta gipsowa która była w promocji okazała się droższa niż u innych bez promocji. radze uważac
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
  • 10 miesiące temu...
Gość Budowa_domu
To nie jest hurtownia budowalana, a skład wszystkiego i drogiego. Mają garnki i czajniki a nie mają podstawowych materiałów budowlanych. Miałem do nich blisko ale nie robiłem zakupów tylko musiałem jeździć na drugi koniec miasta.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...