Skocz do zawartości

Markizy tarasowe w praktyce


Recommended Posts

  • 4 lata temu...
Gość Jerzy Bednarski
Witam.
Czytam o demontażu markiz na zimę.
Niech mi Pan redaktor powie w jakim celu demontować markizę np. 700 cm x 360 cm .
Tak markiza może ważyć grubo ponad 100 kg.
Gdzie i w jakich warunkach przechowywać.
Moim zdaniem to czysta głupota.
Wybierając markizę należy po prostu trochę posłuchać opinii doświadczonych firm.
Moje ponad 20 -letnie doświadczenie pozwala na wskazanie wad i zalet różnych rozwiązań , zarówno9 co do umiejscowienia markizy, jej wymiarów i typów.
Montaż - tylko profesjonalna firma chyba, że właściciel prowadzi firmę budowlaną.
Montaż wykonany przez firmę w większości zapewnia fachową usługę . W przypadku montażu markizy z silnikiem poparty 5 --cio letnia gwarancją na silnik. Ale tego silnika nie powinien montować Pan Stasio elektryk .
Moje propozycje ; markiza na belce montażowej tradycyjna lub pół kaseta .
Pełna kaseta ma zaletę w postaci designu i to koniec walorów.
Pozdrawiam
Jerzy Bednarski
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 1 rok temu...
Gość Mariusz

Witam czytelników. Z tym demontażem markizy to bym rzeczywiście rozważał przemyśleć. Najlepiej zainwestować w lepszą markizę z dobrą tkaniną, którą spokojnie przeschnie rozwinięta i można ją spokojnie zamknąć w kasecie. Robię tak od 2 sezonów i wszystko jest w porządku.

Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
witam, a co z zabrudzeniami z odchodow ptakow, gdy markiza jest rozlozona z zamonowanym sterownikiem do zamykania sie automatyznie pod czas wiatru czy deszczu w pelnej kasecie i sie zamknie pod nie obecnosc domownikow i przez jakis czas nie bedzie uzywana co bedzie sie dzialo z materialem
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...