Skocz do zawartości

Dom Studzianka


Recommended Posts

Witam serdecznie,
znalazłem ten temacik i mnie bardzo zainteresował a oprócz tego postanowiłem napisać tu kilka słów od siebie na temat mojego projektu niby to przebudowy a tak naprawdę budowy nowego skrzydła w już istniejącej gierkowskiej kostce.

Zacznę od tego, ze na domku, do którego będziemy dobudowywać skrzydło jest już zmieniony dach z płaskiego na kopertowy - czterospadzisty [fachowcem nie jestem i nie wiem czy nie powielam nazwy]
Dobudowywane skrzydełko będzie mialo wymiary 9 na 6 metrów będzie to skrzydło skierowane na północny zachód ale bardziej na północ.
Parter:
salon kominkowy i gościnny w jednym z wieeeelkim stołem - bo rodzina jest duża: JA, MOJA, CÓRKA ALICJA, CÓRKA ZOSIA, CÓRKA MARYSIA I DŻENTELMENI HENIUS I STAŚ.
Z salonu wyjście na taras i do ogrodu
Piętro:
Trzy sypialnie: dwie dla dzieciaków i jedna dla nas - z naszej sypialni wyjście na antresole.
Jak dotrze do mnie gotowy projekt to go oczywiście tu zaprezentuje
Jutro tj. 28.12 przyjeżdża pierwsza partia bloczków na fundamenty - 450 sztuk w poniedziałek ewentualnie wtorek druga - następne 450.
W styczniu jak pogoda dopisze poproszę teścia, żeby mi wytoczył gdzie mam kopać fundamenty i na jaką głębokość.
No i kopanie
Mam nadzieję, że w marcu da się zalać ławy.
W tym roku planujemy pociągnąć ściany parteru i jak bozia pomoże to może go zamknąć.
Finansowanie - pensyjka - a później zobaczymy, ale raczej na tym pozostaniemy gdyż na kredyt w prorodzinnej Polsce jako rodzina 7-mio osobowa nie mamy szans.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...