Skocz do zawartości

instalacja alarmowa koszt za jeden pkt.


Recommended Posts

witam
chciałbym się dowiedzieć czy jak płace za elektryke pkt 25zł,to czy systemy alarmnie powinien być w tej samej cenie jak liczyć te pkt,np od jednej czujki to jeden pkt.

i czy to prawda ze rozdzielnia powinna być zamontowana po tinkach i posadzkach,czyli po wszystkim aby wyparowało wszystko ze sćian i posadzek.

oraz czy jedna kamera to jeden pkt. Edytowano przez gomesz (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

witam
chciałbym się dowiedzieć czy jak płace za elektryke pkt 25zł,to czy systemy alarmnie powinien być w tej samej cenie jak liczyć te pkt,np od jednej czujki to jeden pkt.

i czy to prawda ze rozdzielnia powinna być zamontowana po tinkach i posadzkach,czyli po wszystkim aby wyparowało wszystko ze sćian i posadzek.

oraz czy jedna kamera to jeden pkt.



Bardzo tanio płacisz. Obawiam się, że ta instalacja bedzie nieporozumieniem.
Link do komentarza
Cytat

Bardzo tanio płacisz. Obawiam się, że ta instalacja bedzie nieporozumieniem.



a czemu odrazu tanio i skąd wiesz ze będzie nieporozumieniem z tego co wiem to biorą 25zł z moim materiałem a 50zł biorą z własnym,po drugie trzeba chandlować o 5zł od pkt skoro mam spory budynek gdyz wyszło mi ponad 200pkt, za rozdzielnie płace osobno.

jak ktoś napisze ze dał 15 lub 20zł od pkt to zrozumiem ze to tanio.
Link do komentarza
Cytat

jak ktoś napisze ze dał 15 lub 20zł od pkt to zrozumiem ze to tanio.



Daj spokój, siedzę w tym temacie dość długo żebyś mnie przekonywał i wiem, że za taką kasę robią ci, którzy maja o tym niewielkie pojecie.
Ale to Ty wybierasz, obyś za pięć, dziesięć lat, nie pluł sobie w brodę.
Najlepsze świąteczne życzenia!
Link do komentarza
wątpie w to aby pluć sobie w brode skoro wykonuje mi instalacje elektryczną sam majster który siedzi w tym zawodzie juz dwadziescia lat,nie chodziło mi tez o taniego ale taki co potrafi coś doradzic a ceny wachają się od 25zł do 30zł za pkt z własnym materiałem i zresztą więcej bym nie zapłacił,miałem czterech fachmenów i wszyscy podawali 25zł,więc nie rozumiem czemu za takie pieniądze muśi być zpartolone.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Witam
Piszę z takim małym zapytaniem ,.. chce wymienic instalacje elektryczna w kawalerce ktora ma 26 metrow kwadratowych I mam plan by bylo 5 kontaktow.ii chcialabym wiedziec ile kosztuje wymiana takiej instalacji i ile bierze mniej wiecej dobry elektryk bo powiem ze nie mam o tym zupełnie pojecia.. bedę wdzieczna za jakakolwiek rade .
Link do komentarza
za instalację alarmową płaciłam 90zł od punktu - materiał wykonawcy. Każda czujka to jeden punkt. Centrala montowana po wylewkach i tynkach.

ps.
w moim regionie niektórzy elektrycy w ogóle do alarmów się nie tykają, a cenę jak za punkt to 40-50zł więc bardziej opłaca się umówić od całego domu (z reguły 4-6tys w zależności czy idą gniazda antenowe, internetowe,telefoniczne etc)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

za instalację alarmową płaciłam 90zł od punktu - materiał wykonawcy. Każda czujka to jeden punkt. Centrala montowana po wylewkach i tynkach.

ps.
w moim regionie niektórzy elektrycy w ogóle do alarmów się nie tykają, a cenę jak za punkt to 40-50zł więc bardziej opłaca się umówić od całego domu (z reguły 4-6tys w zależności czy idą gniazda antenowe, internetowe,telefoniczne etc)



Instalacja alarmowa liczona od punktu jest nieporozumieniem.
Chyba, że chodzi o samo okablowanie.
U nas alarm razem z montażem można kupić już za 999 zł netto.
Tak na prawdę liczy się jakość sprzętu i co ma sobą reprezentować.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Też tyle mniej więcej płaciłem za cały dom ok. 2200zł z VATem. Za to później dwuletni obowiązkowy abonament w firmie ochroniarskiej. Z tego, co porównywałem u niezależnych monterów wychodziło dużo drożej, a ja i tak chciałem podpisać umowę o ochronę.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...