Skocz do zawartości

Koniczynka-ARCHETON/Dziennki budowy


Recommended Posts

Cytat

mozna wiedziec ile sso kosztowal cie (material+robocizna)
pozdr




Odpowiem ci za tydzieńicon_smile.gif
Jutro ma dojechac dachówka co zabrakło i jak położą to bedę płacił za dekarzy i wkońcu bedę musiał uregulować fakture za rynny,kosze,pasy nadrynnowe,dachówki brakujące,łaty i wogóle wszystke akcesoria na dach:)

Ale licząc na oko 140-160tyś (materiał+robocizna)- mam wszystko popisane i po dekarzach będę podliczałicon_smile.gif

pozdr
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

mozna wiedziec ile sso kosztowal cie (material+robocizna)
pozdr




Witaj

No i nie pomyliłem się

Cena za SSO robocizna+materiały = 157100zł co do złotówki:)

Dodam że w tej kwocie jest dosłownie wszystko.
Zaczynając od zakupu blaszaka,agregatu,paliwa na całą budowę ,wszystkie materiały budowlane- fakturowane i niefakturowane, robocizna wszystko robiły firmy które sam wyszukałem,do tego kanaliza,podłączenie wody i połowa wpłacona za przyłącze energetyczne.

Działka kosztowała mnie równe 100400zł Więc w tym roku zamknąłem się w kwocie 257500.

Wogóle to jak finansowo Was wyszedł SSO - zwłaszcza chodzi mi o parterówki z kopertowym dachem 100-150m2:)

Pare fotek ze skończonym dachem - dachówka jak by się komuś spodobała:P to Meyer-Holsen Tandem. Rzadko spotykana choć moim zdaniem bardzo delikatna(wizualnie) i ładna dachówka.

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg



DSC01446.jpg

DSC01446.jpg




pozdr

Jako że już połowa stycznia:) coś zimy zbytnio nie widać jednak wkońcu pozabijałem okna.
Troche roboty było bo tarasowe dwie sztuki i garaż ale teraz juz nic nie nawieje do środka:)

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Edytowano przez Przemo1977 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Witajcie

Po zimowej przerwie zaczynamy dalej:)
Okna i brama garażowa już zamontowane, czekam tylko na jedne przesówki tarasowe a od przyszłego tygodnia elektryk,hydraulik i instalacja rekuperacji.

A tak przygotowałem nadproża pod okna i rolety.(nadproże cofniete i docieplone styro, rolety intermo, montowane do nadproża)

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg




Okna DRUTEX:

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg



Brama garażowa NICE:

DSC01446.jpg

Edytowano przez Przemo1977 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...