Skocz do zawartości

Jaki prezent pod choinkę?


Recommended Posts

Cytat

Jedni nie lubią otrzymywać ubrań a inni kosmetyków. Jak to wygląda u Was?



ja tam nie mam żadnego problemu z przyjmowaniem prezentów icon_mrgreen.gif zawsze staram się rozsiać wici wcześniej, z czego bym była najbardziej zadowolona, a jak nie jestem, to i tak zawsze okazuję radość, żeby nie sprawić przykrości darczyńcy, jeśli coś mi nie podejdzie.. ale najbardziejnajbardziej to lubię dostawać książki.. przyjmuję w każdej ilości icon_smile.gif
Link do komentarza
u mnie najbardziej nietrafionymi prezentami zawsze były i będą ubrania i biżuteria (łańcuszki, bransolety)...

najbardziej ciszyłam się z podstawek do książek, scyzoryka i mp4. :yahoo:
podobnie jak molytek zawsze bardzo chętnie przyjmę książki. (tylko trzeba uważać, bo mam ich mnóstwo więc żeby nie dać powtórki ;))

Co roku mam prezenty z których się bardzo cieszę i takich, których nie powinnam dostać, dlatego trudno mi tu jednoznacznie wskazać na "tak" i na "nie" icon_smile.gif :smile:
Link do komentarza
zawsze chętnie wszystko co związane z hobby (znaczy wędki, kołowrotki, jest wybór....)
No i czapki,skarpety, rękawice na narty......szalik klubowy, no jest w czym wybierać icon_smile.gif
Hobby, sport
I coraz częściej mile widziane będą suplementy.
Magnez, coś na kojarzenie, coś na koncentrację.....jakiś Biuerlecitin.....
Za rok chyba nowe zęby
Peruka albo tupecik
Coraz większy wybór będzie icon_smile.gif
Link do komentarza
Się zrobił koncert życzeń a miało być ... czego nie lubimy.
Ja tak normalnie ... ale całym sercem .. i duszą .. nienawidzę dostawać na Święta rachunków za prąd. A jak na złość, co roku około dwudziestego grudnia, wpada do mnie szary i nijaki człowieczek z takim właśnie prezentem.

Powoli zaczynam go właśnie wyglądać ... Szarego Clausa.
Link do komentarza
Cytat

Ja tak normalnie ... ale całym sercem .. i duszą .. nienawidzę dostawać na Święta rachunków za prąd.



ściemniasz - chodzisz spać coraz wcześniej, nie zużywasz jak wszyscy, bo po "dobranocce" z dzieciorami już zalegasz......
Nie możesz sie bać rachunków za elektryczność....ściemniasz.... przynajmniej w dziecinnym
icon_smile.gif

Brak obrazka
Link do komentarza
Cytat

Nie należę do ludzi, których cieszy cudze większe nieszczęście. Staczają mi moje własne. Nawet jeśli .. nikczemnie małe w porównaniu.


Tomek na spokojnie to jest do kwietnia prognoza z całym sezonem grzewczym ale nie kupuje węgla i nie płace za gaz. Owszem wiem że to tak wygląda ale zaliczki sa ok. Nie mniej jednak dziekuje
Link do komentarza
Cytat

ściemniasz ...


No neee . to nie ja. Za dużo grzywy ....

Cytat

Tomek na spokojnie to jest do kwietnia prognoza z całym sezonem grzewczym ale nie kupuje węgla i nie płace za gaz. Owszem wiem że to tak wygląda ale zaliczki sa ok. Nie mniej jednak dziekuje


Piotru, ja to wszystko wiem, względnie się domyślam .. ale zasadniczo .. wypadamy z tematu ... ;) Edytowano przez Trzylwy (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
No własnie nie wazne jaki prezent wazne żeby coś dostać to jest najważniejsze. Choć z takich dawnych prezentów to pamiętam jak dostałem walkman z pewexu Jezu to było coś to był rok może 83. Ech....
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 10 miesiące temu...
Ja poproszę o naszyjnik bądź kolczyki Codziennie sprawdzam świąteczną promocję, ciągle coś nowego. Naprawdę jeśli ktoś nie jest do końca pewny co zakupić dla dziewczyny/ żony/ matki biżuteria będzie strzałem w dziesiątkę! Nie znam osoby, która nie byłaby zadowolona, a w Kuźni naprawdę są cudeńka i blisko 4000 różnych wzorów...
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

No i co, prezenty w minione święta trafione? Bo nikt się nie chwali... :P Może nie byliście grzeczni? icon_wink.gif Ja zawsze się cieszę niemal z wszystkiego, co dostanę, sama zawsze ze 2-3 miesiące przed świętami kombinuję z prezentami.



No, ja owszem "kombinuję z prezentami", ale zanim się zabiorę do konkretnych zakupów to jest połowa grudnia albo i dalej icon_biggrin.gif I wtedy nie pozostaje mi nic innego jak zakupy przez internet. Szybko, łatwo i wygodnie icon_smile.gif
Może to i wbrew tradycji, ale zawsze pokazuję domownikom co chcę kupić i pytam, czy im się podoba. Tak zrobiłam z bransoletką Shains - pomyślałam, że dla nastoletniej siostry będzie idealna. No i faktycznie nie dość że się jej spodobała bransoletka, to jeszcze poprosiła mnie o zamówienie drugiej męskiej bransoletki dla swojego chłopaka - bo to takie "super romantyczne" jak będą mieć podobne bransoletki ze swoimi imionami (tzn. ona jego imię, a on jej) icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

TAK


no to zaczęłam się na serio bać.

no i by nie odchodzić od tematu to ja uwielbiam dostawać książki, szczególnie kulinarne, ale nie najbardziej popularne, tylko stare, często zapomniane.

nie lubię dostawać perfum. co roku dostaję od teściowej i jeszcze się nie zdarzyło, by ładnie pachniały icon_redface.gif
Link do komentarza
  • 5 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesiące temu...
  • 2 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...