Skocz do zawartości

Drewutnia połączona z garażem


Recommended Posts

Gość świętokrzyski
zapomnieli dopisać jakieś 1/2 etatu rębacza i kotłowegon a sezon który z naszym klimacie trwa 5-6 miesięcy, proszę liczyć skrupulatnie potem mówić o tanim opale na zimę.
Link do komentarza
Cytat

Aleś przywalił - rębacz i kotłowy.
Nie każdy lubi czas spędzać z piwkiem przed telewizorem.
A drewutnia prześliczna -bardzo mi się podoba icon_smile.gif zwłaszcza ten dach.
No i tanio wyszła - można by więcej informacji na temat wykonania takiej drewutni - a najbardziej ten dach mnie interesuje


Drewutnia urokliwa ,ale nie w każde miejsce się nada, ona ma swój niepowtarzalny urok i pomiędzy drzewami pięknie się, komponuje.A jak dobrze pamiętam to kiedyś coś tam u siebie na działce z żerdzi robiłeś a to Twoje ciut przypominało tą konstrukcję icon_biggrin.gif .A dach to chyba strzechą kryty.
Link do komentarza
Cytat

Pewnie że zrobiłem:),ale dla oszczędności rozebrałem drewno na potrzeby szalunku icon_smile.gif

Strzecha to chyba sporo kosztuje -i dach powinnien mieć 50'kąt nachylenia... a ten jest przepiękny icon_smile.gif


Małe sprostowanie, dach jest kryty w tej drewutni nie strzechą tak jak napisałem wyżej ale osikowym wiórem.
Link do komentarza
Cytat

zapomnieli dopisać jakieś 1/2 etatu rębacza i kotłowegon a sezon który z naszym klimacie trwa 5-6 miesięcy, proszę liczyć skrupulatnie potem mówić o tanim opale na zimę.


Można te koszty dodać, ale jeśli ich nie uwzględnisz - sam stajesz się rębaczem i kotłowym - no i wtedy odpadają wydatki na korzystanie z siłowni i innych aerobików icon_lol.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...