Skocz do zawartości

Czy określenie "blokers" jest dla ciebie obraźliwe?


Gość adiqq

Recommended Posts

pejoratywne znaczenie
kojarzy mi się z elementem niższego stanu, taka łagodniejsza wersja dresiarza, typ mlodego człowieka zamieszkujący zabytkową zabudowę Pragi Pn, Woli i czegoś pewnie tam jeszcze, jeżdżący (na gapę) na wczasy na Ursynów, spożywający pośledniejszej marki w tymczasowych ogródkach piwnych, oddający urynę w tymże ogródku, muzycznie zorientowany raczej w stronę hip-hopu, rzadziej techno lub mydełko fa

tak to mi się kojarzy,
jeżeli kogoś obrażam, to nie jest moją intencją

dla mnie nie jest obraźliwe,
no chyba, że ktoś mnie tak nie nazwie, mówiąc to prosto w twarz, wtedy mogę poczuć się nieswojo, bo nie uważam, żebym się do takiego określenia nadawał
wiele zależy od kontekstu


mała errata
może jeszcze być mieszkańcem czegoś takiego:
Brak obrazka Edytowano przez Barbossa (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Uważam, że pytanie nie jest do końca pełne i odpowiedź zależy od tego kogo się tak nazywa.
Mnie by to nie uraziło bo nie uważam się za takowego a mam tak, że kłamstwa na mój temat mnie nie ruszają i nie mam w zwyczaju tłumaczyć się z czegoś co nie jest prawdą. No chyba, że ktoś to rozsiewa na złość, wtedy robi sobie duży problem ;)

Trzeba by zapytać zainteresowana osobę co uważa na ten temat, ale tutaj może być z tym problem... ;)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 rok temu...
witam
swojego czasu do 18-nastki mieszkałem w bloku, później wyprowadziłem się do domku i jakieś 2 lata temu wróciłem na stare śmieci do blokowiska , tak jednoznacznie nie da się określić który bardziej upierdliwy ,ludzie z domków chcą mieć cisze i spokój wiec w większości wszystko im zawsze przeszkadza,sąsiad pali liście przeszkadza, muza gra po 22.05 przeszkadza, w bloku tez nadgorliwców nie brakuje wiec ciężko jest powiedzieć który jest gorszy.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...