Skocz do zawartości

Forum wolno działa


Recommended Posts

Cytat

A ja próbując Cie zlustrować icon_lol.gif to nie mogę, wyświetla mi się komunikat o tym falowaniu icon_biggrin.gif


Rzeczywiście jest problem, poszukam rozwiązania i napiszę, kiedy je znajdę.

Cytat

Nie można przeczytać artykułu w temacie o kolektorach - przynajmniej ja nie mogę.
Wyskakuje takie cóś:



icon_eek.gif



Który artykuł? Proszę o link.

Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Co się dzieje w temacie Panel dyskusyjny - przemyślenia o dniu codziennym ?
Nie mogę wejść w ostatnią stronę tematu, w poprzednie strony mogę otworzyć ale nic nie mogę napisać.!!!!!!!!!!!!!!!
Wyświetla mi się komunikat o jakimś zagrożeniu złym oprogramowaniem które zostało ściągnięte czy wklejone z elektrody.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Od wczoraj nie tyle forum wolno działa, co... nie działa.

A dokładnie: po kliknięciu >>Nowe posty<< za każdym razem dostaję komunikat
- "Nie odnaleziono żadnych wyników. Spróbuj rozszerzyć kryteria szukania. Jeśli szukasz nowych postów od twojej ostatniej wizyty możliwe, że takich nie ma."
Ewentualnie mógłbym w to uwierzyć, gdyby nie fakt że na stronie głównej Forum w zakładce >>Ostatnie posty<< pokazują się nowe wpisy w/g chronologii czasowej.

Drugi problem który występował pod koniec tego tygodnia, jak jeszcze miałem do niego dostęp, to odsyłanie w niektórych tematach do przypadkowego postu (czasami nawet na poprzedniej stronie wątku) po kliknięciu >>Ostatni post<<.

Ma ktoś jeszcze tak pod górkę, czy tylko ja jestem elementem jakiegoś Boskiego planu? icon_cry.gif icon_biggrin.gif



PS.
Wylogowanie się i ponowne zalogowanie nic dało.
Link do komentarza
Cytat

Od wczoraj nie tyle forum wolno działa, co... nie działa.

A dokładnie: po kliknięciu >>Nowe posty<< za każdym razem dostaję komunikat
- "Nie odnaleziono żadnych wyników. Spróbuj rozszerzyć kryteria szukania. Jeśli szukasz nowych postów od twojej ostatniej wizyty możliwe, że takich nie ma."
Ewentualnie mógłbym w to uwierzyć, gdyby nie fakt że na stronie głównej Forum w zakładce >>Ostatnie posty<< pokazują się nowe wpisy w/g chronologii czasowej.


Zdarzało mi się widzieć ten komunikat, ale wystarczyło zaczekać kilka minut i użyć opcję "Wyświetl aktywne tematy z:" (w dolnym prawym rogu) i rozszerzyć zakres wyszukiwania. Czasem, gdy odświeża się stronę "ciasteczka" na forum traktują posty jako przeczytane i nie dają możliwości zobaczenia wyników wyszukiwania nowych postów.
Cytat

Drugi problem który występował pod koniec tego tygodnia, jak jeszcze miałem do niego dostęp, to odsyłanie w niektórych tematach do przypadkowego postu (czasami nawet na poprzedniej stronie wątku) po kliknięciu >>Ostatni post<<.

Ma ktoś jeszcze tak pod górkę, czy tylko ja jestem elementem jakiegoś Boskiego planu? icon_cry.gif icon_biggrin.gif


Moduł "Ostatni post" ze strony głównej odsyła do ostatniego nieczytanego postu a nie ostatniego postu w temacie.

Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...