Skocz do zawartości

Forum wolno działa


Recommended Posts

Cytat

Zdarzało mi się widzieć ten komunikat, ale wystarczyło zaczekać kilka minut i użyć opcję "Wyświetl aktywne tematy z:" (w dolnym prawym rogu) i rozszerzyć zakres wyszukiwania. Czasem, gdy odświeża się stronę "ciasteczka" na forum traktują posty jako przeczytane i nie dają możliwości zobaczenia wyników wyszukiwania nowych postów.


To "obejście" i skorzystanie z odnośnika >>Najaktywniejsze dziś tematy<< zadziałało... dziękuję.
Odnośnik >>Nowe posty<< uruchamiany z Paneleu kontrolnego dalej nie działa mimo osunięcia cookies i powtórnego logowania.
Ale nic to... damy radę. icon_smile.gif



Cytat

Moduł "Ostatni post" ze strony głównej odsyła do ostatniego nieczytanego postu a nie ostatniego postu w temacie.


To oczywista oczywistość.
Problem polega(ł?) na tym że czytając temat na bieżąco, kilka razy dziennie, za każdym razem jak do niego (nich) wracałem (otwierając go odnośnikiem >>Ostatni post<<) byłem kierowany do konkretnego wpisu, co z upływem czasu przerodziło się w cofanie do wpisu np. z przed dwóch dni który co logiczne znajdował się na nie na ostatniej stronie wątku.

Dzisiaj jeszcze nie trafiłem na taki przypadek, więc może problem już nie istnieje.
Poczekamy zobaczymy.

Pozdrawiam.
_Jani
Link do komentarza
No i niestety problem powrócił.
W temacie "Forum wolno działa" odnośnik >>Ostatni post<< kieruje mnie do mojego wpisu z poprzedniego dnia (poprzednia strona jest oczywiście sprawą drugorzędną).

W temacie "Panel dyskusyjny - przemyślenia o dniu codziennym" odnośnik >>Ostatni post<< otwiera mi temat od postu #126730 z przed prawie 27 godzin.
Pikanterii dodaje fakt, że sam w tym czasie zamieściłem dwa wpisy (co jest śladem mojej bytności w tym temacie... to na wypadek poważniejszego śledztwa moje alibi że mówię prawdę icon_biggrin.gif )
Link do komentarza
Cytat

No i niestety problem powrócił.
W temacie "Forum wolno działa" odnośnik >>Ostatni post<< kieruje mnie do mojego wpisu z poprzedniego dnia (poprzednia strona jest oczywiście sprawą drugorzędną).

W temacie "Panel dyskusyjny - przemyślenia o dniu codziennym" odnośnik >>Ostatni post<< otwiera mi temat od postu #126730 z przed prawie 27 godzin.
Pikanterii dodaje fakt, że sam w tym czasie zamieściłem dwa wpisy (co jest śladem mojej bytności w tym temacie... to na wypadek poważniejszego śledztwa moje alibi że mówię prawdę icon_biggrin.gif )



Kuuurcze, Jani . Co to Ci się pokrzaczyło? icon_eek.gif
U mnie Forum działa normalnie, dlatego na bank masz coś w swoim kompie nie halo.
Pewnie zrobiłeś już wszystko co mogłeś , ale mnie kiedyś tez takie coś się zdarzyło , ja wtedy cuda na kiju wyprawiałam szukając wirusów i robaków , zmieniając ustawienia - a wystarczyło tylko wyczyścić historię i ciasteczka. Próbowałeś?

Mnie też się pokrzaczyło, ale ze skype'm. Po formacie nie mogę z nim dojśc do ładu , ale o tym już zaraz napiszę w innym, właściwym tematycznie wewontku.
Link do komentarza
Już chciałem napisać że strasznie wybiórczy ten "szkodnik" i wali mnie po rogach tylko w dziale "Życie w ognisku domowym", każąc mnie zapewne za to że ja taki nietowarzyski, choć nie sobek icon_biggrin.gif, człowiek jestem.

Stosując się do praktyk zarówno lekarskich jak mechaników starej daty, że przedmiot "badania" trzeba ostukać, opukać i osłuchać, jeszcze raz pootwierałem wszystkie dzisiejsze tematy jakie były na tapecie.

I tu miłe zaskoczenie że jednak Święty Mikołaj mnie nie każe, bo przecież on wszystko widzi icon_biggrin.gif, i nie tylko w/w dziale mi utrudnia życie za karę lub z powodu, że po prostu mnie nie lubi... ma takie prawo icon_biggrin.gif,
ale również w innych działach >> tematach uprzykrza mi życie.

Na pierwsze miejsce wysunął się w dniu dzisiejszym temat "Ogrzewanie podłogowe, czy grzejniki?" gdzie >>Ostatni post<< otwiera mi temat na poście #59 z 28-go sierpnia.
Na otarcie łez pozostaje mi w tym przypadku fakt, że jest mój post i do tego doceniony icon_biggrin.gif

W moim wieku pewne schorzenia zaczynają się same pojawiać, (wychodzi na to że komputerowe tez icon_biggrin.gif ), ale też puki co same ustępują po pewnym czasie.
Trzeba żyć nadzieją że i w tym przypadku tak będzie i być jak Tymmy Lee Jones w Ściganym icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesiące temu...
Cytat

Coś się forum chrzani. Działa niby poprawnie, otwiera się szybko nie muli, można pisać, ale nie widać kto jest autorem posta oraz nie widać napisów tematów.




Cytat

zamiast autora postu są kreseczki takie_________________


Nie widzę tego błędu. Możecie zrobić zrzut ekranu i wstawić do tematu? Jak to wygląda?
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
Znowu coś dopadło forum. Nie wyświetlają się nie wszystkie avatary użytkowników, nie wyświetlają się wklejone fotki też nie wszystkie, a FotoForum w ogóle nie działa, zniknęły wszystkie fotki.
Bynajmniej u mnie tak się dzieje.
Link do komentarza
Cytat

Znowu coś dopadło forum. Nie wyświetlają się nie wszystkie avatary użytkowników, nie wyświetlają się wklejone fotki też nie wszystkie, a FotoForum w ogóle nie działa, zniknęły wszystkie fotki.
Bynajmniej u mnie tak się dzieje.


Tak, mieliśmy problemy z serwerami. Dziś Forum działa bez zarzutu icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...