Skocz do zawartości

okiennice


Recommended Posts

Mam dom ocieplony styropianem ale bez tynków zewnętrznych.Dach dwuspadowy.Myślę by zamontować okiennice drewniane.Nie wiem czy są modne ale chyba dodały by urody mojej EWELINCE.Czy ktoś może mi doradzić w tej kwestii?
Często wyjeżdżam więc i tak powinnam pomyśleć o zabezpieczeniu okien i domu.
Link do komentarza
Cytat

No to w najbliższej 10-latce nie mam szans... icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif


Najprościej to chyba zrobić te okiennice z boazerii na ramie drewnianej.Pewnie też ważny jest kolor.Nie jestem zdecydowana ale raczej tynki chcę popielate(taka ciepła odmiana, nie wiem jaka jest nazwa tego koloru) , dach jest czerwony..Muszę to sobie namalować..Jeszcze tego nie widzę.Może drewno rozbielone?Gdyby tak kupować gotowce to nie byłoby na chlebek z masłem.
Link do komentarza
Kolorwanie- gdzieś widziałem możliwości "malowania"projektów niewiem czy nie MTM styl..

Dokładnie - ja tam sobie zainwestuję w sprzęt - i samemu zrobię.
Jak dojdę do wprawy to Wam też zrobię po promocyjnej cenie.

Dzisiaj dostałem wycenę okien do swego domku-21000 -no okien to ja sobie nie zrobię icon_cry.gif
Link do komentarza
Cytat

Kolorwanie- gdzieś widziałem możliwości "malowania"projektów niewiem czy nie MTM styl..

Dokładnie - ja tam sobie zainwestuję w sprzęt - i samemu zrobię.
Jak dojdę do wprawy to Wam też zrobię po promocyjnej cenie.

Dzisiaj dostałem wycenę okien do swego domku-21000 -no okien to ja sobie nie zrobię icon_cry.gif



Dzięki!Mam gdzieś płytkę z projektem i tam chyba można zmieniać kolory.
Zajrzałam do Twojego projektu.Mam też wejście od wschodu, drzwi tarasowe od południa w ścianie szczytowej,tylko gabaryty mojej chaty sporo mniejsze.No i za okna z drzwiami balkonowymi płaciłam 8500(16 sztuk dość porządne)ale mój dom daleko od Warszawy bo na Pomorzu.
Link do komentarza
Jeżeli można wiedzieć to jaki masz projekt domu ?
I proszę o namiary na te okna

Wycenę mam na okna eurocolor econo86
Parametry takie:
System: Econo 86 mm Okna
Kolor: BIAŁY,Kolor biały
Szkło: LUX PLUS U=1.0 SS
Listwa: Prosta
Szpros: SZPROS BIAŁY 8 MM
U = 1.09
Uszczelka: Dobrana z Listwą
Rama: RA 66/86 MM EC86
Skrzydło: SKRZ 57 OKNA PROSTE
Okucie: UR-MIKRO,ROZWIERNE
Profile Montażowe: Profil Mont.(561013)
Kotwy i Wkręty Mont.: Kotwy Montażowe (Standardowe)
Gabaryt Rama: Gabaryt OK
Gabaryt Skrzydło: Gabaryt OK
Klamki Okienne: Klamka Sec.Lux Biała+Zaślepki Białe

Okno wymiarowe 150(h) x180(szer) = 1851.69 - jak dla Mnie cena ciut przewymiarowana.
Link do komentarza
[quote name='Draagon' date='11.12.2011, 00:24 ' post='252721']
Jeżeli można wiedzieć to jaki masz projekt domu ?
I proszę o namiary na te okna

Moje okna białe bez szprosów, parametry przenikalności ciepła takie same, uszczelki szare, resztę muszę odgrzebać w papierach ale wejdź na wiked.pl.Jest to firma z Luzina k/Wejherowa.Bardzo miło się negocjowało.Pan Emil, przedstawiciel handlowy był rzeczowy ale przyjazny.Jest też adres: wyceny@wiked.pl gdzie możesz sprawdzić czy będzie taniej.Okna wzięłam z montażem.Bardzo solidnie pracowali.Cena ze wszystkim w maju 2010 to 8.200 zł.
Mój domek to Ewelina z Archipelagu; na zewnątrz mały a w środku duży.To żart ale tak mówią goście.Poczyniłam niewielkie zmiany w projekcie.Mam nadzieję,że uda Ci się obniżyć tylko cenę, nie wymagania.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...