Skocz do zawartości

Kto rozpozna tą marke


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
Cytat

O raaaaany! Ale cenka icon_cry.gif icon_confused.gif icon_eek.gif




Ja mam Aveo z V&B ale cena tez ok 3000.Jednak w rzeczywistości znacznie lepiej wygląda niz na zdjęciach .Może jednak przyjrzyj się Venezia z Cersanitu.Ma troszkę inny kształt niz większość.Najlepiej jednak popatrzec na zywo,bo obrazek nie uwidacznia w pełni jej kształtu łezki.
http://www.cersanit.com.pl/photo.php?cms_f...aceramika_3.jpg

Cena ok 650-800zł Edytowano przez ikaria (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Ja mam Aveo z V&B ale cena tez ok 3000.Jednak w rzeczywistości znacznie lepiej wygląda niz na zdjęciach .Może jednak przyjrzyj się Venezia z Cersanitu.Ma troszkę inny kształt niz większość.Najlepiej jednak popatrzec na zywo,bo obrazek nie uwidacznia w pełni jej kształtu łezki.
http://www.cersanit.com.pl/photo.php?cms_f...aceramika_3.jpg

Cena ok 650-800zł



Iikaria ma rację Venezia z Cersanitu wygląda na żywo naprawdę ładnie. Ma nietypowy kształt i cena nie jest tak gigantyczna.
Link do komentarza
A czy kibelek służy do podziwiania czy do ... icon_biggrin.gif Czy ktoś da za WC 3 tysiaki czy 5 stówek to czy lepiej będzie mu się załatwiało sprawy na tym za 3 tysiaki?No chyba aby sąsiadów i rodzinę szlag trafił z zazdrości icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

A czy kibelek służy do podziwiania czy do ... icon_biggrin.gif Czy ktoś da za WC 3 tysiaki czy 5 stówek to czy lepiej będzie mu się załatwiało sprawy na tym za 3 tysiaki?No chyba aby sąsiadów i rodzinę szlag trafił z zazdrości icon_mrgreen.gif


Kibelek powinien być ładny żeby nie szpecił łazienki icon_smile.gif , ale masz rację, że za 3000 zł to wszystkie elementy ceramiki można kupić i to dobrej firmy.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...