Skocz do zawartości

Kosz dachowy


Recommended Posts

Cytat

Witajcie

Czy warto malować angobą na zimno dachówkę ceramiczną na cięciu w koszu? Dachówkę mam czarną i kiepsko to wygląda.

pozdr



Malowałem ale nie angobą tylko farbą Chlorokauczukową Czarną do betonu rozcieńczoną rozcieńczalnikiem ok. 35% .

Farba wsiąkła wgłąb dachówki .Coś takiego .

http://www.ekwasek.pl/index.php?products=p...amp;prod_id=315 Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Po roku od wprowadzenia już nie będziesz patrzył na dach.



icon_smile.gif Wiesz jestem pewien że masz racje:)

Ale dzisiaj zamówiłem angobe na zimno, co prawda dachówkę mam Meyer Holsen a angobe tylko udało mi się namierzyć Erlusa ale myślę że to bez znaczenia. Koszt nie wielki bo na jeden kosz 0,25l starczy cena 40zł. A fachowcy od dachu już wiedza że mają pomalować, ciekaw jestem czy efekt tego zabiegu bedzie zadawalający:)
Link do komentarza
Cytat

Array="" style="vertical-align:middle" Array border="0" alt="icon_smile.gif"> Wiesz jestem pewien że masz racje:)

Ale dzisiaj zamówiłem angobe na zimno, co prawda dachówkę mam Meyer Holsen a angobe tylko udało mi się namierzyć Erlusa ale myślę że to bez znaczenia. Koszt nie wielki bo na jeden kosz 0,25l starczy cena 40zł. A fachowcy od dachu już wiedza że mają pomalować, ciekaw jestem czy efekt tego zabiegu bedzie zadawalający:)



I czy odkurzą miejsca malowania a nie jest to łatwe bo pył się osadził wszędzie.


Ja nająłem naturę do pracy i dopiero po prawie roku od przycinania koszy dachowych po mocnych deszczach i wyschnięciu dachówki zleciłem pomalowanie miejsc przycinanych , pył wychodził długo i osadzał się w rynnach .Było tego sporo bo ponad 20 mb koszy do malowania .

Link do komentarza
Cytat

I czy odkurzą miejsca malowania a nie jest to łatwe bo pył się osadził wszędzie.


Ja nająłem naturę do pracy i dopiero po prawie roku od przycinania koszy dachowych po mocnych deszczach i wyschnięciu dachówki zleciłem pomalowanie miejsc przycinanych , pył wychodził długo i osadzał się w rynnach .Było tego sporo bo ponad 20 mb koszy do malowania .




Może faktycznie pośpiech nie będzie wskazany i pomaluje na wiosne ten kosz.
Dzięki za poradę bo lepiej poczekać niz maja mi jakiś syf na dachu zrobićicon_smile.gif

Ps. może wrzuć fote kosza już pomalowanego.
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...