Skocz do zawartości

wykonawca stolarki meblowej z Lublina


Recommended Posts

Chciałam podzielić sie doświadczeniem dotyczącym nierzetelnego wykonawcy stolarki meblowej kuchennej, w sierpniu 2011 podpisałam umowe na wykonanie stolarki, do dnia dzisiejszego nie jest ukończona, wciąż brakuje jednej szafki i frontów, sytuacja nie jest ciekawa, czy mozliwe jest wykończenie mebli po kimś?? Pan o którym piszę to jednoosobowaa firma Zakład Remontowo-Budowlany [nazwa firmy usunięta przez moderatora] z Lublina, pan jest conajmniej dziwny, podejrzewam że tak samo mogą mieć z nim inni klienci których "nałapał" poprzez strony internetowe. Termin wykonania był na 23 września, przesuwał się, w końcu ustaliłam ze po moim powrocie z urlopu 15 listopada w ciągu 10 dni będzie w stanie ukończyć, póki co meble są bez frontów i brak jednej szafki. dalej "coś" mu nie idzie. Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
taaaa, teraz trzeba jednak zainwestować...wypadałoby, a to widocznie dla niego za duży ból, żałosne, zobowiązać się do czegoś i miec w d...e zdrowie i nerwy klienta.... swoją reputacje też. I ciągle znajduje klientów, jak to się dzieje??? Temu zrobi, temu spierniczy i jakoś to się kręci....
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...