Skocz do zawartości

Gdzie kupię takie drzwi?


Recommended Posts

Witam

Od pewnego czasu planuje wymienić drzwi wewnętrzne, ponieważ udało się się zebrać odpowiednie fundusze. Przeszukałem trochę stron internetowych i natrafiłem na zdjęcie jednych, które mi się naprawdę podobają (jak tutaj na pierwszym zdjęciu) - http://drzwi-wewnetrzne.org/drzwi-wewnetrz...-czy-pelne.html Niestety nigdzie w Internecie nie mogę znaleźć podobnych lub zbliżonych. W związku z tym, czy może ktoś orientuje się gdzie można zakupić takie lub podobne drzwi? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Link do komentarza
Cytat

Witam

Od pewnego czasu planuje wymienić drzwi wewnętrzne, ponieważ udało się się zebrać odpowiednie fundusze. Przeszukałem trochę stron internetowych i natrafiłem na zdjęcie jednych, które mi się naprawdę podobają (jak tutaj na pierwszym zdjęciu) - http://drzwi-wewnetrzne.org/drzwi-wewnetrz...-czy-pelne.html Niestety nigdzie w Internecie nie mogę znaleźć podobnych lub zbliżonych. W związku z tym, czy może ktoś orientuje się gdzie można zakupić takie lub podobne drzwi? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.




Znalazłem podobne

Model LONDYN - firma Kimar Pro Art
Link do komentarza
Cytat

he he
pewnie jeszcze padną "słowa oburzenia"




Tak w zasadzie nie jest to reklama drzwi bo zdjęcie pod wskazanym linkiem nie jest podpisane. Zwykle wygooglanie z opcja grafika i odpowiednim kluczem to syzyfowa praca. Może zwyczajnie ktoś prosi o radę, albo ja zwyczajnie znieczuliłem się na autoreklamę.
Link do komentarza
jest to opcja, nie można nie przyznać racji
ale to tak jak z szukaniem projektu chałupy, pokażę kawałek elewacji i baw się
są tysiące możliwości, setki wersji
a te wskazane nie reprezentują sobą czegoś nadzwyczajnego - ergo - nie są elementem tak pożądanym i nieuchwytnym
gugle pokażą ponad 100k obrazków

oczywiście to tylko moja projekcja, mogę się mylić, ale moim zdaniem intencje Autora nie wskazują na "problem"
Link do komentarza
  • 9 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...