Skocz do zawartości

Prośba o wypełnienie ankiety nt domu "ekologicznego"


Justyna K

Recommended Posts

Witam Wszystkich,

mam do Was małą prośbę - czy znajdziecie 3 minuty, żeby wypełnić ankietę na temat domu ekologicznego? Ankieta zawiera tylko 3 krótkie pytania, a jej wyniki są mi potrzebne do projektu z kursu na moich studiach. W skrócie chodzi o to, żebyście wyobrazili sobie, że macie sąsiada budującego dom tzw. "ekologiczny" - chciałabym się dowiedzieć, czy mielibyście coś przeciwko sąsiedztwu takiego domu.

A tutaj ankietka: http://www.ankietka.pl/ankieta/73119/sasia...kologiczny.html

Bardzo dziękuję za każdą odpowiedź!

PS. Mam nadzieję, że umieściłam temat we właściwym dziale, jeśli nie to bardzo proszę o przeniesienie, ale niekasowanie przez najbliższy tydzień icon_smile.gif bardzo dziękuję icon_smile.gif
Link do komentarza
3 min to dla berengera
dla normalnych wystarczy mniej

a czemu to można mieć coś przeciwko w tej materii, w której akurat zadajesz pytania
no gdyby chciał koopę wylewać między trzciny lub rozsączać "to coś" na 500m2 swej działki to pewnie tak

ekologia to bardzo ogólne pojęcie, często tylko marketingowe, ba w najbliższym czasie zmuszą nas do bycia "ekologicznym"
Link do komentarza
Tak może kilka słów komentarza do w/w ankiety.

nie rozumiem w jaki sposób określenie "Dom Ekologiczny" wiąże się z solarami na dachu,domem drewnianym czy ścianą trójwarstwową.
Ja bym te określenie próbował powiązać nie z materiałami z jakich jest wykonany, ale z jak najmniejszym zapotrzebowaniem na energię - tzn dom maksymalnie energooszczędny(tak że potrzeba niewiele energii do jego ogrzania) - niekoniecznie pasywny, ale zbliżony do niego. Z elementami źródeł odnawialnych - ale nie solarami, bo to moim zdaniem najgorszy przykład choć najpopularniejszy. Miałbym tutaj na mysli wiatrak i/lub panele fotowoltaniczne - dostarczające prąd na potrzeby gospodarstwa domowego.
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...