Skocz do zawartości

Zimowe spotkanie ..... dyskusje ....


Recommended Posts

Cytat

Ja też pogadam z kumplem czy da sie cos taniej załatwić i dam znać.



Johan - super, że się zainteresowałeś - wiem, ze jesteś z pobliska , więc mam nadzieję że się skusisz i też weźmiesz udział w imprezie icon_smile.gif
W takim razie - jeśli mógłbyś - "zerżnij" żywcem mojego maila i zadaj identyczne pytania o koszty - z rozbiciem na poszczególne pozycje . Możesz nawet go w całości swojemu kumplowi wysłać jak leci . Będziemy mieć w ten sposób dwie oferty do porównania .
Jeśli jutro rano nie będę miała odpowiedzi z Brennej - zadzwonię tam i zapytam na kiedy będzie .
Ty jak będziesz miał swoją wycenę - wklej na forum.
Możemy to tak zrobić?
Link do komentarza
dostałam ofertę z miejsca , gdzie rozeznanie robiła Cieszka z Piotrem ... czyli stąd:
http://www.podprzylazem.eu/index.php?optio...0&Itemid=79
wklejam poniżej ....
dyskutujcie , w przyszłym tygodniu podejmiemy decyzję ... do tego czasu mnie nie ma - chyba że grzecznościowo zagarnę komuś czasowo kompa na wojażach ... icon_lol.gif
może Johan tez wklei coś od siebie ...
owocnego debatowania życzę icon_biggrin.gif


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oferta pobytu dla grupy 20- 30 osób w terminie 24- 26. 02.2012 (podane kwoty są kwotami brutto)


Informacje ogólne:

Nocleg ze śniadaniem 45 zł/ os x 2 doby = 90 zł/ os
Kolacja ciepła np. żurek, kwaśnica lub bigos z chlebem 8 zł/ os ( musimy wcześniej znać ilośc osób i godzinę ewentualnej kolacji)
Wynajem Sali bankietowej na wyłączność do ośmiu godzin 300 zł
Kulig 25 zł/ os ( rozpoczęcie ok. 16 :00)
Biesiada: ( rozpoczęcie po powrocie z kuligu ok. godz. 18:00)
Jeżeli chodzi o opuszczanie pokoi to jeżeli nie będziemy mieli żadnych rezerwacji na niedzielę to możecie Państwo zostać w pokojach do godz. 15:00

---------------------------------
Propozycja I 60 zł/ os

Na rozgrzewkę: grzane piwo 0,5 l/ os (6 zł) lub wino 0,2 l/ os (6 zł)

Danie główne: Pieczony prosiaczek ( pieczona szynka w kształcie prosiaka serwowana przy gościach), pieczone ziemniaczki, kapusta zasmażana 20 zł/ os

Deser: kawa lub herbata piernik w czekoladzie przekładany konfiturą 8 zł/ os

Zimna płyta: wędliny: necówka, salceson, boczek, deska serów: ser żółty, ser pleśniowy, oscypek, swojski smalec, zestaw warzyw świeżych: ogórek zielony, pomidor, zestaw warzyw konserwowych: pieczarki marynowane, papryka konserwowa, ogórek kiszony, sałatka ziemniaczana z ogórkiem kiszonym i cebulą, sałatka z selera konserwowego z ananasem i kukurydzą, pieczywo 19 zł/ os

Napoje: woda mineralna w dzbankach, sok w dzbankach, herbata w termosie 7 zł/ os

--------------------------------------

Propozycja II 54 zł/ os

Na rozgrzewkę: grzane piwo 0,5 l/ os (6 zł) lub wino 0,2 l/ os (6 zł)

Danie główne: Kotlet schabowy, ziemniaki, kapusta zasmażana 18 zł/ os

Deser: kawa lub herbata piernik w czekoladzie przekładany konfiturą 8 zł/ os


Zimna płyta: szynka, polędwica, kiełbasa krakowska, ser żółty, ser pleśniowy, pomidor ogórek zielony, ogórek kiszony, swojski smalec, sałatka warzywna z kapusty pekińskiej
15 zł/ os

Napoje: woda mineralna w dzbankach, sok w dzbankach, herbata w termosie 7 zł/ os

-----------------------------------------

Termin 24- 26.02.2012 jest dla Państwa wstępnie zarezerwowany do 05.12.2011 mam nadzieję, że wystarczy Państwu czasu by się określić.

W razie jakichkolwiek pytań, czy zmian w menu jestem do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszej oferty.

Joanna Starobrzańska
manager
Link do komentarza
jest trzy miesiące do zlotu, ale to sezon wiec znowu nie tak dużo .... musimy coś postanowić...

godzimy się na ofertę która znalazła Cieszka, czy ktoś ma inna propozycję?

jestem za droższą opcją menu - brzmi ciekawiej jak już zauważyła Smithka... icon_smile.gif

myślałam, że będę miała co czytać jak wrócę .... a tu taka cisza .... czyżby Wam się już nie chciało? icon_cry.gif
Link do komentarza
Kochani ... trza się ogarnąć i coś postanowić ...
zastanawiałam się nad tym co napisały Smithka i SRX - ale :
- decydując się na coś - trzeba by tam pojechać zrobić rozeznanie
- jest to czas gorący - sezon , więc ceny będą nie małe - jak na góry i jak na termin uważam, że dostalismy całkiem fajna ofertę...
- ta oferta Cieszki mi się podoba , bo : fajne miejsce , ceny do zaakceptowania , przy głównej drodze- więc dojazd ok...

i dlatego nie wiem czy jest sens czegokolwiek szukać dalej - ja bym się decydowała na tą ofertę ... kwestia wyboru menu ... ale nie mogę podjąć decyzji sama .... proszę Was o pomoc - nie chce brać tego dla siebie ....
Link do komentarza
Cytat

może poczekajmy jeszcze chwilę, czy JOHAN się odezwie i przedstawi tę inną ofertę.. mamy jeszcze tydzień, w tym pierwszym miejscu jest wstępna rezerwacja do 5 grudnia.



ok , już pisze do Niego priva - jeśli byśmy decydowali się na ofertę Cieszki - to droższa opcja wychodzi tak:

2 noclegi ze śniadaniami - 90zł
sala - ok. 15zł
kulig - 25zł
biesiada - 60zł
w sumie - 190zł za pobyt piątek/sobota/niedziela

Link do komentarza
Cytat

http://www.pod-swierkami.pl/oferta-pobytu
Popatrzcie tutaj - to jedna z lokalizacji poleconych przez kumpelę Smitki... Wygląda fajnie wg mnie. Zaraz bezczelnie skopiuję Dagowego maila i do nich prześlę - zobaczymy co odpowiedzą.




kopiuj i pisz .... jeśli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł to uskuteczniać - nic nie stoi na przeszkodzie żeby skorzystać jeśli trafi się coś fajnego ....
ja niestety teraz mam mało czasu - więc nie mogę poświęcić go tyle, żeby przysiąść i poszukać...
musicie pomóc jeśli chcecie inna ofertę- tak jak Bara ... :bezradny:

pamiętajcie - obowiązuje nas termin : ostatni weekend lutego, bo wcześniej są ferie , i będzie tłok w pensjonatach i w terenie ( także utrudniony dojazd )
Link do komentarza
Daga!
Ty masz szczęście, że nie mam czasu Ci odpisywać i Cię opierdzielać!! Jakie nie pasuje?? Po prostu sprawdzałam wszystkie nazwy, które podałą Smitka!!
Odpisali mi tak:

Witam,
nasz standardowy cennik na przyszły rok:
- pokój 2-osobowy + śniadanie - 120zł
- pokój 3-osobowy + śniadanie - 160zł
- pokój 4-osobowy + śniadanie - 200zł

Obiad - 18zł/os
Kolacja - 15zł/os

Przykładowy cennik imprez:
Warianty kolacji grillowej:

Wariant I - 15zł
- Kiełbasa z grilla lub ogniska
- Chleb ze smalcem, ogórki, sałatka, dodatki
- Herbata

Wariant II - 25zł
- Kiełbasa z grilla lub ogniska
- Krupniok/karczek - po połówce
- Chleb ze smalcem, ogórki, sałatka, dodatki
- Herbata

Wariant III - 30zł
- Kiełbasa z grilla lub ogniska
- Kita wieprzowa, kapusta zasmażana, ziemniaki pieczone
- Chleb ze smalcem, ogórki, sałatka, dodatki
- Herbata

Warianty uroczystej kolacji:

Wariant I - 35zł
- Drugie danie do wyboru (kotlet schabowy, pieczeń wieprzowa, rolada
wieprzowa, rumsztyk, pierś z grilla, pierś panierowana, pierś zawijana z
szynką i serem, karczek, udziec z kurczaka faszerowany itd)
- Kawa ciasto
- Zimna płyta i przekąski w formie szwedzkiego stołu
- Barszcz

Wariant II - 55zł
- Drugie danie (dwa mięsa do wyboru)
- Kawa ciasto
- Zimna płyta i przekąski w formie szwedzkiego stołu
- Barszcz z pasztetem/żurek/flaczki/bogracz - do wyboru

Wariant III - 70zł
- Drugie danie (dwa mięsa do wyboru)
- Kawa ciasto
- Zimna płyta
- Ciepła kolacja - do wyboru kita wieprzowa, karczek na placku, pierś z
grilla w sosie czosnkowym, szaszłyk na ryżu, bacówka (schab z oscypkiem),
beuf strogonow, bogracz, gulasz
- Barszcz

W cenie nie zawierają się zimne napoje, które rozliczane są wg spożycia po
zakończeniu imprezy.

Kulig to ok. 200zł na 15 osób. Są różne warianty w zależności od przewoźnika
(jedni robią ogniska inni nie).

Mamy sale na której można posiedzieć w piątkowy wieczór (napoje wtedy kupują
Państwo w naszym barze). Jeśli chodzi o opuszczania pokoi to jeśli Państwo
są do śniadania to obowiązuje doba hotelowa, która trwa od 12 do 11. Jeśli
zostają Państwo do obiadu, pokoje można opuszczać po południu

Zapytałam w kolejnym mailu, czy za 20 kilka osób zejdą nam z ceny pokojów
Link do komentarza
Cytat

Zadzwonione.Obiecał że na jutro przygotuje oferte.Sorry że tak długo ale naprawde nie miałem do tego głowy.



nie ma sprawy , mamy jeszcze chwilę czasu icon_smile.gif


Cytat

O widze że Baru już tam atakuje.Wysłałaś tego maila?



to może powiedz mu , że od Barbary przyjdzie mail z zapytaniem i że to "Ci Twoi" icon_biggrin.gif icon_wink.gif


Cytat

Daga!
Ty masz szczęście, że nie mam czasu Ci odpisywać i Cię opierdzielać!! Jakie nie pasuje?? Po prostu sprawdzałam wszystkie nazwy, które podałą Smitka!!



ok , ok .... sorrry - chyba źle dobrałam słowa .... miałam napisać " jeśli rozważamy inne opcje" ... nie miałam nic złego na myśli icon_redface.gif , po prostu jestem tak zalatana ostatnio i lepiej nie będzie w tym tygodniu - że kurcze nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć - dlatego poprosiłam o pomoc ... :bezradny:

Cytat

Odpisali mi tak:

Witam,
nasz standardowy cennik na przyszły rok:
- pokój 2-osobowy + śniadanie - 120zł
- pokój 3-osobowy + śniadanie - 160zł
- pokój 4-osobowy + śniadanie - 200zł

Obiad - 18zł/os
Kolacja - 15zł/os

Przykładowy cennik imprez:
Warianty kolacji grillowej:

Wariant I - 15zł
- Kiełbasa z grilla lub ogniska
- Chleb ze smalcem, ogórki, sałatka, dodatki
- Herbata

Wariant II - 25zł
- Kiełbasa z grilla lub ogniska
- Krupniok/karczek - po połówce
- Chleb ze smalcem, ogórki, sałatka, dodatki
- Herbata

Wariant III - 30zł
- Kiełbasa z grilla lub ogniska
- Kita wieprzowa, kapusta zasmażana, ziemniaki pieczone
- Chleb ze smalcem, ogórki, sałatka, dodatki
- Herbata

Warianty uroczystej kolacji:

Wariant I - 35zł
- Drugie danie do wyboru (kotlet schabowy, pieczeń wieprzowa, rolada
wieprzowa, rumsztyk, pierś z grilla, pierś panierowana, pierś zawijana z
szynką i serem, karczek, udziec z kurczaka faszerowany itd)
- Kawa ciasto
- Zimna płyta i przekąski w formie szwedzkiego stołu
- Barszcz

Wariant II - 55zł
- Drugie danie (dwa mięsa do wyboru)
- Kawa ciasto
- Zimna płyta i przekąski w formie szwedzkiego stołu
- Barszcz z pasztetem/żurek/flaczki/bogracz - do wyboru

Wariant III - 70zł
- Drugie danie (dwa mięsa do wyboru)
- Kawa ciasto
- Zimna płyta
- Ciepła kolacja - do wyboru kita wieprzowa, karczek na placku, pierś z
grilla w sosie czosnkowym, szaszłyk na ryżu, bacówka (schab z oscypkiem),
beuf strogonow, bogracz, gulasz
- Barszcz

W cenie nie zawierają się zimne napoje, które rozliczane są wg spożycia po
zakończeniu imprezy.

Kulig to ok. 200zł na 15 osób. Są różne warianty w zależności od przewoźnika
(jedni robią ogniska inni nie).

Mamy sale na której można posiedzieć w piątkowy wieczór (napoje wtedy kupują
Państwo w naszym barze). Jeśli chodzi o opuszczania pokoi to jeśli Państwo
są do śniadania to obowiązuje doba hotelowa, która trwa od 12 do 11. Jeśli
zostają Państwo do obiadu, pokoje można opuszczać po południu

Zapytałam w kolejnym mailu, czy za 20 kilka osób zejdą nam z ceny pokojów



uwagi:
- nie mogą nam dzielić cen na rodzaje pokoi - muszą określić jedną kwotę za miejscówkę (uśrednić , wypośrodkować) bez względu na rodzaj pokoju (ilu osobowy)
- kolacja grillowa odpada - mamy w pamięci zlot jesienny , tak?
- czyli kolacja uroczysta - obstawiam wariant II , ponieważ dojdzie do tego jeszcze koszt kuligu - i opcja III wyszłaby za drogo według mnie
- zimne napoje powinni doliczyć do ceny tak, żebyśmy nie musieli nic dopłacać po imprezie - dajmy na to niech doliczą po kilka złotych od osoby i w tym zawrą dużą butelkę jakiegoś napoju na głowę i wodę mineralną
- opuścimy pokoje do godziny 12 - z obiadu w niedzielę nigdy nie korzystaliśmy
- z tego co wyczytałam nie ma dopłaty za salę - jeśli tak, to byłoby super ...
- kulig - niech zaproponują konkretną cenę od sztuki z ogniskiem i kiełbaską...

tyle mi się nasunęło na pierwszy rzut oka , Bara - trza to ogarnąć i ich dopytać... Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Powiem tak.My zawsze bylismy inaczej liczeni za pokoje no bo poprostu......byli my z GieKSy.Tutaj widze że Paweł napisał cene za pokoje według ilości osób.Tak więc najtaniej by wychodziły "czwórki" bo po 50zł na głowe ze śniadaniem.Myśle że nie będzie problemu z dogadaniem ceny za miejsce bez względu na pokój.Trzeba konkretnie napisac że po 50 zł na głowe i bierzemy.Za sale się nigdy nie dopłacało u niego.Ma tam sprzęt do karaoke więc wieczór napewno mozna coś pospiewać.
Link do komentarza
Cytat

Na przeciwko "świerków" jest pizzernia.Jak ktoś chciałby sie pomodlic to kościół jest dosłownie 300metrów wyżej.Jakieś 700-800 metrów jest fajna knajpka.Za hotelem jest niewielkie boisko piłkarskie.Ogólnie lokalizacja lokalu bardzo fajna.


Chyba do lepienia bałwana!! :takaemotka:
Sory, nie mogłam się powstrzymać... icon_lol.gif

Ja bym była za!
Johan!
Czy Ty byś mógł z nim jakoś pogadać w temacie napitków? No bo ustawowo zawsze każdy przywoził to, co spożywa. Bo idzie i browar, i czyste napoje idą, ja gin np żłopię... Zróżnicowanie jest. Może niech on coś zaproponuje - i o %%% chodzi i popychacze. No bo nie oszukujmy się - wolelibyśmy, żeby gość zakupił dla nas pepsi czy colę 2l, a nie te pizdki 0,25l.
Link do komentarza
Cytat

Wariant I - 35zł
- Drugie danie do wyboru (kotlet schabowy, pieczeń wieprzowa, rolada
wieprzowa, rumsztyk, pierś z grilla, pierś panierowana, pierś zawijana z
szynką i serem, karczek, udziec z kurczaka faszerowany itd)
- Kawa ciasto
- Zimna płyta i przekąski w formie szwedzkiego stołu
- Barszcz

Wariant II - 55zł
- Drugie danie (dwa mięsa do wyboru)
- Kawa ciasto
- Zimna płyta i przekąski w formie szwedzkiego stołu
- Barszcz z pasztetem/żurek/flaczki/bogracz - do wyboru



Tak jeszcze czytam na spokojnie i wychodzi mię, że 20zeta kosztuje pasztecik do barszczu (skądinąd w Koniakowe były przepyszne!! icon_lol.gif) albo sama możliwość wyboru między barszczem a resztą.
Czy ja może coś źle zrozumiałam??

Cytat

gratki za wyszukanie tych "Pod świerkami"


Taż to Ty przeca rzuciłaś tą nazwę!!
Edytowano przez Baru (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Tak jeszcze czytam na spokojnie i wychodzi mię, że 20zeta kosztuje pasztecik do barszczu (skądinąd w Koniakowe były przepyszne!! icon_lol.gif) albo sama możliwość wyboru między barszczem a resztą.
Czy ja może coś źle zrozumiałam??


Taż to Ty przeca rzuciłaś tą nazwę!!




no taaa, ale ja tylko nazwy przepisałam,a ty szurum burum i już znalazłaś!
Link do komentarza
Cytat

Tak jeszcze czytam na spokojnie i wychodzi mię, że 20zeta kosztuje pasztecik do barszczu (skądinąd w Koniakowe były przepyszne!! icon_lol.gif) albo sama możliwość wyboru między barszczem a resztą.
Czy ja może coś źle zrozumiałam??



Bara - tak se myślę, że można by samemu skonstruować dla nas indywidualne menu .... skompletować coś z tych które zapodali - myślę, że raczej nie byłoby problemu ....
tylko trza ustalić co i jak i musiałabyś napisać do nich z zapytaniem o te sprawy wszystkie co są niejasne ...
Link do komentarza
Cytat

Chyba do lepienia bałwana!! :takaemotka:
Sory, nie mogłam się powstrzymać... icon_lol.gif

Ja bym była za!
Johan!
Czy Ty byś mógł z nim jakoś pogadać w temacie napitków? No bo ustawowo zawsze każdy przywoził to, co spożywa. Bo idzie i browar, i czyste napoje idą, ja gin np żłopię... Zróżnicowanie jest. Może niech on coś zaproponuje - i o %%% chodzi i popychacze. No bo nie oszukujmy się - wolelibyśmy, żeby gość zakupił dla nas pepsi czy colę 2l, a nie te pizdki 0,25l.




Granie w piłke na śniegu jest lepsze niz na trawie icon_razz.gif


Myśmy zawsze mieli swoje napoje i wóde i nie było problemu.Zawsze sie coś dokupiło w barku i jakos to wygladało.

Poczekam co mi napisze dzisiaj za menu i potem pogadamy.

Ogólnie mam teraz na głowie organizacje turnieju piłkarskiego i nie chciał bym sie pchać w nastepne obowiązki.
Link do komentarza

Cytat

Poczekam co mi napisze dzisiaj za menu i potem pogadamy.

Ogólnie mam teraz na głowie organizacje turnieju piłkarskiego i nie chciał bym sie pchać w nastepne obowiązki.



organizacją to my się zajmiemy .... ale jak już mamy Cię tu , to może po znajomości negocjacje pójdą lepiej icon_biggrin.gif
na zlocik się Szanowny Pan wybiera? na Twoim miejscu bym się zastanowiła jeśli chcesz napisać "nie" - za blisko mnie mieszkasz , to niebezpieczne - bardzo źle znoszę wszelakie odmowy icon_razz.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

organizacją to my się zajmiemy .... ale jak już mamy Cię tu , to może po znajomości negocjacje pójdą lepiej icon_biggrin.gif
na zlocik się Szanowny Pan wybiera? na Twoim miejscu bym się zastanowiła jeśli chcesz napisać "nie" - za blisko mnie mieszkasz , to niebezpieczne - bardzo źle znoszę wszelakie odmowy icon_razz.gif icon_lol.gif




Moja praca nie pozwala mi planować z tak dużym wyprzedzeniem.Jeśli nie pójde do pracy to sie napewno pojawie.


A więc Paweł napisał mi dokładnie to samo co kilka postów wyżej a więc wydaje mi sie że to taki standart plus:

Specjalnie dla tej grupy możemy zrobić ujednoliconą stawkę za nocleg + śniadanie niezależnie od pokoju 55zł/os. Dorzucimy promocyjną cenę SPA 300zł/2h dla całej grupy. Pokoje można będzie zajmować już rano, a opuszczać wieczorem.
Link do komentarza
Ok, Johan .... dzięki wielkie ... czyli to by było tak:

nocleg ze śniadaniem - 55zł * 2 = 110zł
kulig - zależnie od opcji, czyli liczmy około 15-20zł (trzeba dopytać czy opcja z kiełbaską i ogniskiem wchodzi w grę i za tyle będzie)
zimne napoje do cateringu - bierzemy? - myślę, ze po 1 dużej butelce 1,5l. "czegoś" wystarczy i myślę, że koszt nie będzie większy niż 5zł...
catering - właśnie - co chcemy? przypominam opcje:

Warianty uroczystej kolacji:

Wariant I - 35zł
- Drugie danie do wyboru (kotlet schabowy, pieczeń wieprzowa, rolada
wieprzowa, rumsztyk, pierś z grilla, pierś panierowana, pierś zawijana z
szynką i serem, karczek, udziec z kurczaka faszerowany itd)
- Kawa ciasto
- Zimna płyta i przekąski w formie szwedzkiego stołu
- Barszcz

Wariant II - 55zł
- Drugie danie (dwa mięsa do wyboru)
- Kawa ciasto
- Zimna płyta i przekąski w formie szwedzkiego stołu
- Barszcz z pasztetem/żurek/flaczki/bogracz - do wyboru

Wariant III - 70zł
- Drugie danie (dwa mięsa do wyboru)
- Kawa ciasto
- Zimna płyta
- Ciepła kolacja - do wyboru kita wieprzowa, karczek na placku, pierś z
grilla w sosie czosnkowym, szaszłyk na ryżu, bacówka (schab z oscypkiem),
beuf strogonow, bogracz, gulasz
- Barszcz

Proszę o określenie się za którą opcją cateringu jesteście ...

Link do komentarza
u mnie jak pisałam jeden nocleg, plus opcja za 55zł wydaje się wystarczająca, ale jeśli większość będzie za 70 to się przyłączę (nie wiem co to kita i też jestem ciekawa)

dla mnie zimne napoje mogą być pominięte (do indywidualnego przywiezienia albo zakupów w barze, bo j i tak tylko piffko), ale jeśli większość chce to też będzie ok jeśli zostaną. Aaa i w drugiej opcji wybrałabym flaczki ;)
Link do komentarza
Cytat

To gdzie w koncu jest ten zlot w której lokalizacji Cieszki czy Jochana



jeszcze nad tym pracujemy ...
mamy czas do 5 grudnia żeby się określić ....


Bara - napisałaś tam maila ? chodzi o dościślenie spraw:
- kuligu (z kiełbaską - konkretna cena) ,
- napoi zimnych - cena na głowę za 1,5 litrową butelkę napoju (mogą być 2 rodzaje)- nie może być żadnego rozliczania po imprezie , bo się pogubimy ... wszystko "z góry"
- zimnej płyty (czy jej "zawartość" różni się w zależności od ceny i co zawiera? bo nie wiadomo na co się decydować ...

tych informacji nam brakuje

oczywiście przypominam , że jak zwykle napoje alkoholowe w sobotę każdy we własnym zakresie - co kto lubi ....
natomiast w piątek - też fajnie, że można tam usiąść i sobie coś kupić na miejscu - co kto będzie chciał to weźmie i zapłaci ...

myślę, że jak otrzymamy odpowiedzi na te powyższe pytania które zapodałam to będzie już wszystko jasne ...
Bara - ja napiszę do Nich tego maila i będę z nimi utrzymywać kontakt - bo potem będą jeszcze inne kwestie typu podział miejscówek itp - a dopisywanie tutaj spostrzeżeń zajmuje mi więcej czasu niż jakbym tam pisała z nimi sama mailowo...
więc - pisze tego maila z tym co było uzgodnione do tej pory i czego nam jeszcze trzeba ... i czekamy na odpowiedź ...
i tyle....

Link do komentarza
Cytat

u mnie jak pisałam jeden nocleg, plus opcja za 55zł wydaje się wystarczająca, ale jeśli większość będzie za 70 to się przyłączę (nie wiem co to kita i też jestem ciekawa)

dla mnie zimne napoje mogą być pominięte (do indywidualnego przywiezienia albo zakupów w barze, bo j i tak tylko piffko), ale jeśli większość chce to też będzie ok jeśli zostaną. Aaa i w drugiej opcji wybrałabym flaczki ;)


szczerze to jak ja juz dojade to poprosze 2 wolę dopłacić bez uśredniania bo zawsze ktoś zaplaci bedąc w 4 tyle co ktoś za 2 i sa problemy juz kwestie pokojowe zesmy przerobili Daga nie? Dlatego kto 1 ten lepszy i ma prawo zdecydowac jak sie zagapie i bede z kims w 4 tez bedzie fajnie ale taniej i tyle. woda za 5 zloty to bez łaski zamówie w barze
Link do komentarza
kita wieprzowa to nic innego jak udziec wieprzowy przygotowany odpowiednio i pokrojony w plastry , więc nie ma się czym podniecać ...

co do pokoi - weźmiemy uśrednione - jeśli ktoś ma życzenie mieć jedynkę , albo dwójkę w cenie która jest powyżej podana przez Ośrodek - trzeba będzie napisać mi to na priv i bedę miała to na uwadze podając do ośrodka miejscówki ...
tak chyba będzie najprościej ....
przejmuję dowodzenie , bo mamy mało czasu a trzeba coś postanowić - wysłałąm już maila i czekam na info ...
trza se ogarnąć bo już czas ....

mail brzmi tak jak poniżej , jak poznam odpowiedź to wkleję ... icon_smile.gif


Witam serdecznie .
Piszę w imieniu Forumowiczów Budujemy Dom w sprawie zamkniętego
integracyjnego spotkania w terminie 24-26 lutego 2012r.
Wcześniej pisała Pani .............. , także interweniował w tej sprawie
Pan Paweł - przejęłam tą sprawę i będę się nią zajmować do końca.
Z tego jakie informacje otrzymałam od nich - wiemy , że :
- nocleg ze śniadaniem bez względu ilu osobowy jest pokój wyniesie 55zł od osoby za noc
- sala w sobotę do dyspozycji tylko dla nas , bez osób trzecich
- w piątek możliwość skorzystania z sali i zakupu u Was napoi - czy
można dostać cennik napoi alkoholowych serwowanych przez Was w barze?
chodzi o takie podstawowe , np. wódka , piwo (kilka rodzajów) ...


nie wiemy:
- kulig z kiełbaską i ogniskiem - proszę zdecydować się na
przewoźnika podać nam konkretną cenę , dobrze byłoby kulig zaplanowac
na godzinę powiedzmy 15-16, a zaraz po nim zasiąć w sali z cateringiem
- napoje zimne - interesuje nas cena "na głowę" za 1,5
litrową butelkę napoju (mogą być 2 rodzaje, np. cola i cytryna)- nie
dopuszczamy żadnego rozliczania po imprezie , bo się pogubimy ...
wszystko "z góry"- jestem pewna, że jedna butelka 1,5l napoju
na osobę w zupełności wystarczy
- zimna płyta - czy jej "zawartość" różni się w
zależności od ceny wariantów które państwo nam podali i co ta zimna
płyta dokładnie zawiera?
Poniżej przypomnę warianty kolacji uroczystej , bo taka wchodzi u nas w
grę.

Wariant I - 35zł
- Drugie danie do wyboru (kotlet schabowy, pieczeń wieprzowa, rolada
wieprzowa, rumsztyk, pierś z grilla, pierś panierowana, pierś zawijana z
szynką i serem, karczek, udziec z kurczaka faszerowany itd)
- Kawa ciasto
- Zimna płyta i przekąski w formie szwedzkiego stołu
- Barszcz

Wariant II - 55zł
- Drugie danie (dwa mięsa do wyboru)
- Kawa ciasto
- Zimna płyta i przekąski w formie szwedzkiego stołu
- Barszcz z pasztetem/żurek/flaczki/bogracz - do wyboru

Wariant III - 70zł
- Drugie danie (dwa mięsa do wyboru)
- Kawa ciasto
- Zimna płyta
- Ciepła kolacja - do wyboru kita wieprzowa, karczek na placku, pierś z
grilla w sosie czosnkowym, szaszłyk na ryżu, bacówka (schab z
oscypkiem),
beuf strogonow, bogracz, gulasz
- Barszcz


Czekam na szybką odpowiedź na zadane pytania , pozdrawiam.
...........................
Forum Budujemy Dom
tel. .............
Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
a bo wiecie - przed chwilą właśnie z Barą gadałam na gg i też Jej pisałam, ze z braku czasu i szczątkowych rozmiarów wyeksploatowanego ostatnio na max. mózgu zdarza mi się nie pomyśleć zanim napiszę i zrozumieć wcześniej sens tego jak może to być odebrane co ja nabazgram ...
i o ile mogę sobie tak w hyde park pomykać bo to wsjem jest obojętne co ja tam plotę - o tyle tutaj postanowiłam się na zapas usprawiedliwić - że mam taki zamęt teraz i chroniczny brak czasu poplątany ze zmęczeniem i niewyspaniem, że takie różne stwierdzenia mogą padać które zadziwią tudzież zbulwersują czytaczy ....
więc proszę nie brać do siebie i się nie przejmować jak coś palnę .... nic ze złej woli .... uwierzcie ... wub.gif

i tyle celem usprawiedliwienia ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Konstrukcja tych pomp IBO FP4 powoduje , że nieco dłużej wytrzymają po wystąpieniu suchobiegu, ale też należy je wyłączyć. Lepiej zastosować dodatkowe urządzenie automatycznie wyłączające pompę po wystąpieniu suchobiegu. Jest ich wiele na rynku ,różnych producentów. np,    https://b2b.omnigena.pl/sterowania-i-zabezpieczenia/1878-opc59-sterownik-5907761103184.html (jeśli pompa ma silnik max 1,3kW)   https://aquatik.eu/14-ibopress-10-sterownik-wylacznik-pompy-hydroforu-suchobieg-ibo-press-10-p-697.html (jeśli pompa ma silnik max 2,2kW)   Można też w ogóle zmienić koncepcję i zamiast dużego zbiornika wybrać układ z pompą głębibową, falownikiem i niewielkim zbiornikiem buforowym. Falownik wyłączy pompę po suchobiegu. Koszt takiego zostawu z całkiem porządną pompą IBO odporną na piach to ok. 2 tys. zł.    
    • 🌟 Kim Jesteśmy? 🌟 Letyro to dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji i montażu wysokiej jakości osłon okiennych. Nasze produkty są nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe, nadając Twojemu domowi wyjątkowy charakter.   🔧 Co oferujemy? 🔧 Rolety Zewnętrzne: Chronią Twoje okna przed słońcem, zapewniając prywatność i kontrolę nad temperaturą w domu. Moskitiery: Zapomnij o niechcianych gościach w postaci owadów! Nasze moskitiery zapewniają swobodę korzystania z otwartych okien, bez ryzyka inwazji komarów czy much. Bramy Garażowe: Bezpieczne, wytrzymałe i łatwe w obsłudze – nasze bramy garażowe chronią Twój samochód i mienie przed niepożądanymi intruzami. Parapety Wewnętrzne: Dodaj stylu i elegancji do swojego wnętrza dzięki naszym parapetom wewnętrznym, dostępnym w różnorodnych wzorach i kolorach.   Nasza strona www: rolety Rzeszów
    • Niezła gromadka. Ja muszę segregować w mieszkaniu. To dopiero przerąbana sprawa -.-
    • Na starym mieszkaniu miałem meble z Ikea i powiem, że z jakości niektórych naprawdę byłem zadowolony. Ale większość niestety nie przetrwała długo w idealnym stanie.
    • Dopiero za dwa miesiące będą kopane traktor bardzo duży co pole obok orał jeździł po niej cięższy od kopary i dobrze się trzyma 
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...